Фанат ледь не прибив Роналду в перерві матчу Євро-2024 Грузія - Португалія

У перерві матчу Євро-2024 Грузія – Португалія вболівальник стрибнув з трибуни і ледь не прибив Кріштіану Роналду

Роналду
Кріштіану Роналду на Євро-2024 поки не забивав Фото: Gettyimages.com

Кріштіану Роналду дивом не постраждав під час матчу Євро-2024 Грузія – Португалія. Фанат вистрибнув з трибуни і ледь не приземлився на португальського футболіста. Поєдинок Португалія сенсаційно програла, але до 1/8 фіналу вийшла.

Роналду врятувала реакція охорони

Після свистка на перерву у матчі між збірними Грузії та Португалії Кріштіану Роналду прямував у роздягальню. Футболіст почав спускатись у підтрибунне приміщення, аж раптом з трибун вистрибнув вболівальник. Стюарди, які супроводжували легенду футболу, вчасно помітили неадекватного фаната, встигли зупинити Роналду, вискочили поперед нього і прийняли на себе удар. Кріштіану лише розвів руками.

Матч проти Грузії склався невдало

У матчі проти збірної Грузії португальці пропустили вже на 2-й хвилині. Забитим м’ячем відзначився Хвіча Кварацхелія. На 57-й хвилині Мікаутадзе ударом з пенальті зробив рахунок 2:0 на користь збірної Грузії. Португальці мали величезну перевагу у володінні м’ячем, але забити так і не змогли.

Збірна Грузії стала першою в історії чемпіонатів Європи командою, яка виграла матч з 28% відсотками контролю над м’ячем. Роналду пішов з поля на 66-й хвилині. Вперше в кар’єрі Кріштіану не забив на груповому етапі чемпіонатів Європи. А Євро-2024 став для форварда вже шостим.

Кварацхелія отримав футболку Роналду

Грузія вдало дебютувала на чемпіонатах Європи. Завдяки перемозі над збірною Португалії команда вийшла в 1/8 фіналу. А Хвіча Кварацхелія отримав футболку від Кріштіану Роналду.

"Скудетто з Наполі було для мене незабутнім моментом, але сьогодні я щасливіший, тому що, коли ти граєш за свою країну, ти так пишаєшся, хоча я був так щасливий і з тим, і з іншим. Це найщасливіший день у моєму житті. Виграти титул було моєю мрією, і це теж була моя мрія. Важко висловити мої емоції словами, я так щасливий.

Перед матчем у нас з Кріштіану відбулася зустріч, і він побажав мені успіху; я ніколи не міг собі уявити, що він прийде і поговорить зі мною. Він великий гравець і велика людина. Ось чому він велика особистість і у футболі, і за його межами. Я дуже поважаю його, він один з найкращих гравців у світі. Коли він приходить поговорити з вами перед матчем, це приголомшливо. Це допомогло нам повірити, що ми можемо щось зробити сьогодні. Я отримав футболку Роналду, і ми пройшли в наступний раунд.

Це найкращий день у житті грузинських футбольних вболівальників. Ми увійшли в історію, ніхто не вірив, що ми це зробимо. Ніхто не вірив, що ми зможемо перемогти Португалію, але саме тому ми сильна команда; якщо є хоча б 1% шансів, ми показали, що можемо це зробити. Сьогодні не було кращого гравця окремо, це була команда, і ми довели всім, що дійсно можемо грати", - сказав грузинський футболіст.

Раніше Інформатор повідомляв, що збірна України закінчила виступи на Євро-2024. У третьому матчі групового етапу підопічні Сергія Реброва зіграли унічию зі збірною Бельгії. Українці набрали чотири очки, але цього не вистачило для 1/8 фіналу.

Також ми розповідали про топ-10 цікавих фактів групового етапу Євро-2024. В матчі Чехія – Туреччина арбітр показав 18 карток. Дві з них були червоними.

Журналіст Інформатора у цьому спортивному випуску розібрав найцікавіші факти з перших матчів Євро-2024. Дізнайтеся, хто забив найшвидший гол в історії чемпіонатів Європи. Дивіться відео і діліться в коментарях, який із фактів вас вразив найбільше. Гарного перегляду та чекаємо на ігри 1/8 фіналу на Євро-2024.