Динамо розтрощило підопічних Шацьких на зборах - відео

Кияни у третьому матчі на зимових тренувальних зборах у Туреччині розтрощили узбекистанський Пахтакор

Олександр Шовковський, Максим Шацьких
Підопічні Шовковського виступили проти команди Максима Шацьких. Фото: ФК Динамо

Київське Динамо, провело третій спаринг на зборах в Туреччині. Український клуб зумів здобути першу перемогу на зборах. Підопічні Шовковського розгромили Пахтакор з Узбекистану з рахунком - 5:1. Очолює суперників Динамо, Максим Шацьких, який раніше протягом десяти років виступав за столичний клуб.

Як пройшов матч?

Український клуб з перших хвилин почав застосовувати високий пресинг, відбирати м’яч та створювати гострі атаки. Уже на 12-й хвилині поєдинку Динамо забило перший м'яч. Ванат увірвався у штрафну суперника і був збитий захисником Пахтакора, за що арбітр вказав на пенальті, який нападник і реалізував.

Постійний тиск на ворота команди Шацьких призвів до другого забитого м’яча Динамо у середині першого тайму. Після крутої комбінації на лівому фланзі Ванат оформив дубль, після передачі Шапаренка. Проте наприкінці першої половини, на 41-й хвилині, точного удару завдав Умар Адхамзода та зменшив відставання Пахтакора. Однак, український клуб відразу відповів ефектним голом Беніто п’ятою у дотик. На перерву команди пішли за рахунку - 3:1.

Вже у другій половині гри команда Олександра Шовковського почала доводити діло до розгромної перемоги. Царенко на 47-й хвилині у дотик переправив передачу Кабаєва - 4:1. Динамівці повністю переграли суперника та чудово займали позиції для перехоплення м'яча. На 82-й хвилині гри жирну крапку в поєдинку поставив Бражко, який майстерно виконав удар зі штрафного та не залишив й шансу воротарю Пахтакора.

• Динамо - Пахтакор (Узбекистан)  5:1

Голи: Ванат (12, з пен., 35), Адхамзода (41)Беніто (44), Царенко (47), Бражко (82)

• Динамо (перший тайм): 35. Нещерет, 90. Гусєв, 4. Попов, 34. Сирота, 44. Дубінчак, 18. Андрієвський, 92. Рамадані, 91. Волошин, 10. Шапаренко, 77. Беніто, 11. Ванат.
  • Динамо (другий тайм): 51. Моргун, 2. Вівчаренко, 32. Михавко, 25. Дячук, 20. Караваєв, 6. Бражко, 23. Малиш, 37. Царенко, 22. Кабаєв, 30. Діалло, 9. Пономаренко.
  • Пахтакор (стартовий склад): 35. Павлюченко, 15. Ортікбоєв, 77. Саїтов, 22. Адхамзода, 55. Пазілдінов, 2. Аскаров, 6. Рахматуллаєв, 17. Хамданов, 18. Саїднуруллаєв, 11. Хойдорконов, 10. Черан.

Огляд матчу Динамо - Пахтакор 5:1

Як проходять збори Динамо в Туреччині

Динамо закінчило осінню частину УПЛ на п'ятому місці, набравши 28 очок після 14 зіграних матчів, залишаючи при собі три гри в запасі. Динамо оформило 9 перемог, 1 нічию та 4 поразки. Перемога над Пахтакором стала першою на зборах для киян. Раніше Динамо поступилось косовському клубу Балкані - 0:2 та програло польській Легії з Варшави - 1:3. На зборах, Динамо очікує, ще низка поєдинків: