Челсі з Мудриком програв в Кубку Ліги середняку чемпіоншипа - відео

Українець з'явився на полі на 63-й хвилині і не зміг допомогти

Михайло Мудрик
Команда Мудрика ризикує вилетіти з турніру. Фото: Gettyimages.соm

Лондонський Челсі разом з Михайлом Мудриком програли півфінальний матч Кубка Ліги (в якому українець нещодавно отримав свою першу) нагороду скромному Мідлсбро.

Пенсіонери сенсаційно поступились з рахунком 1- 0, команді, яка займає 12 місце в англійському Чемпіоншипі, лондонський ж клуб знаходиться на 10 позиції в АПЛ.

Незважаючи на величезну теріторіальну перевагу аристократи прогавили швидку контратаку і Хакні вдало замкнув крос з правого флангу на 37-й хвилині.

Український вінгер вийшов на заміну на 63-й хвилині та не зумів змінити хід поєдинку.

Як Почеттіно виправдовував поразку

В інтерв'ю Sky Sports головний тренер синіх намагався пояснити причину поразки.

"Це можна пояснити. У першому таймі ми зробили декілька помилок та поплатились за це. Ми мали шанси, але не забили, ми мали бути точнішими. У другому таймі ми грали краще, але не зуміли знайти моменти. Мідлсбро, звичайно, заслуговує на повагу.

Це лише перша гра, перша половина протистояння, і ми програємо тільки в один м'яч. Через два тижні у нас буде матч-відповідь, і ми маємо вірити, що виграєм гру. Наша мета це - вийти у фінал" - вважає тренер.

Також Почеттіно розповів про вихід на поле українця та Армандо Брої, який нещодавно відновився від травми.

"Коли Армандо вийшов на поле разом з Мішею, їм було важко увійти в гру, створювати моменти, все ж вони не зуміли допомогти нам забити або змінити результат" - сказав Почеттіно.

Реакція вболівальників Челсі

Після поразки вболівальники синіх не стримували своїх емоцій в соціальних мережах.

"Часом мені набридає підтримувати Палмера. Схоже ми занадто сильно його хвалимо. Він мав забивати 4 гола, ще в першому таймі, а він наче жартує з нами. Божевілля... Зробіть щось, щоб команда виграла другу гру".

Челсі з Мудриком програли в Кубку Ліги середняку чемпіоншипа - відео 1

"Цей матч найважче, що я дивився в своєму житті".

Челсі з Мудриком програли в Кубку Ліги середняку чемпіоншипа - відео 2

"Кайседо, армія з однієї людини, всі інші сьогодні не вийшли на поле".

Челсі з Мудриком програли в Кубку Ліги середняку чемпіоншипа - відео 3

"Так соромно, на щастя існує друга гра".

Челсі з Мудриком програли в Кубку Ліги середняку чемпіоншипа - відео 4

Кубок англійської Ліги

Друга півфінальна гра Челсі - Мідлсбро відбудеться 23 січня і розпочнеться о 22:00 за київським часом. На шляху до півфіналу Челсі здолав Вімблдон, Брайтон, Блекберн та Ньюкасл.

Іншу півфінальну пару склали Ліверпуль та Фулгем, які зіграють 10 січня в 22:00 за київським часом.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.