Бенфіка з Трубіним вирвала перемогу на останніх секундах: результати 1/16 фіналу Ліги Європи

Відбулись перші матчі 1/16 фіналу Ліги Європи: у четвер, 15 лютого, Мілан впевнено переміг Ренн 3:0, Бенфіка з Трубіним у складі дотиснула Тулузу, забивши переможний м’яч з пенальті на 8-й компенсованій хвилині

Трубін
Дубль Ді Марії приніс Бенфіці перемогу, Трубін пропустив Фото: Gettyimages.com

Перші матчі 1/16 Ліги Європи пройшли результативно. Лише в одному із зіграних у четвер, 15 лютого матчів не було забитих м’ячів. Результативно зіграв і Шахтар. Матч з Марселем закінчився внічию 2:2.

Голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін на матч проти Тулузи вийшов у стартовому складі. Португальці не реалізували декілька моментів і рахунок відкрили на 68-й хвилині - Ді Марія реалізував пенальті. Тулуза відігралась через 7 хвилин. У пропущеному м’ячі важко звинуватити українського голкіпера. Захисники проґавили Деслера і гравець Тулузи потужно пробив у протихід Трубіну. Перемогу Бенфіка вирвала на 8-й компенсованій хвилині. Досвідчений Ді Марія забив ударом з одинадцятиметрової позначки.

Практично вирішив питання виходу в 1/8 фіналу Мілан. "Россонері" на своєму полі розгромили Ренн. Дублем відзначився Лофтус-Чік.

Слід відзначити і успіх Карабаху. Азербайджанський клуб на виїзді з рахунком 4:2 переміг Брагу. Португальцям буде дуже непросто відіграти відставання у матчі відповіді.

Результативно пройшов і матч Галатасарай – Спарта. Команди забили п’ять м’ячів на двох, а перемогу Галатасарай вирвав на 90-й хвилині. До того ж у складі кожного з суперників було по вилученню.

Ліга Європи. 1/16 фіналу, перші матчі:

• Шахтар - Марсель 2:2;
    Голи: Матвієнко, 68, Егіналду, 90+3 - Обамеянг, 64, Ндіає, 90.
  • Галатасарай - Спарта 3:2;
    Голи: Демірбай, 19, Крейчі, 60, автогол, Ікарді, 90 - Пресіадо, 47, Кухта, 65.
  • Янг Бойз - Спортінг 1:3;
    Голи: Угрінич, 42 - Аменда, 31, автогол, Дьокереш, 41, пенальті, Інасіу, 48.
  • Феєнорд - Рома 1:1;
    Голи: Пайшан, 45 - Лукаку, 67.
  • Бенфіка - Тулуза 2:1;
    Голи: Ді Марія, 68, 90+8 (обидва з пенальті) - Деслер, 75.
  • Мілан - Ренн 3:0;
    Голи: Лофтус-Чік, 32, 48, Леау, 53
  • Брага - Карабах 2:4;
    Голи: Банза, 44, Моутінью, 90 (з пенальті) - Янкович, 21 (з пенальті), Зубір, 54, 69, Жуніньйо, 65.
  • Ланс - Фрайбург 0:0.

Перші стикові матчі відбулися у Лізі конференції. Амстердамський Аякс ледь врятувався від домашньої поразки від норвезького клубу Буде-Глімт. Колись грізний клуб поступався 0:2 і лише в компенсований час зміг вирвати нічию.

Ще один несподіваний результат приніс матч Бетіс - Динамо Загреб. Хорватський клуб вийшов вперед після реалізованого на 76-й хвилині пенальті. Незважаючи на всі старання, відігратись Бетісу не вдалося.

Ліга конференцій. 1/16 фіналу, перші матчі:

• Юніон Сент-Жіллуаз - Айнтрахт 2:2;
    Голи: Расмуссен, 31, Нільссон, 68 - Шаїбі, 3, Калайджич, 10.
  • Молде - Легія 3:2;
    Голи: Гульбрандсен, 12, 19, Кааса, 24 - Жозуе, 64, Аугустиняк, 71.
  • Штурм - Слован 4:1;
    Голи: Бірет, 4, Станкович, 27, Кітеїшвілі, 64, пенальті, Камара, 90 - Родрігеш, 8.
  • Олімпіакос - Ференцварош 1:0;
    Гол: Ель-Каабі, 83.
  • Аякс - Буде-Глімт 2:2;
    Голи: ван ден Бомен, 90+1 (з пенальті), Бергейс, 90+7 - Гренбек, 17, 64.
  • Бетіс - Динамо Загреб 0:1;
    Гол: Петкович, 76 (з пенальті).
  • Маккабі Хайфа - Гент 1:0;
    Гол: П'єрро, 67.
  • Серветт - Лудогорець 0:0.

Остаточно все вирішиться у матчах відповідях. Ігри пройдуть 22 лютого. Матчі будуть розділені на два слоти і розпочинатимуться о 19:45 та 22:00 за Києвом.

Раніше Інформатор розповідав, як тренери Шахтаря та Марселя прокоментували підсумок першого матчу у протистоянні команд. Також ми повідомляли, що збірна України змінила позицію в рейтингу FIFA.