Australian Open-2024: Кіченок вийшла у півфінал, Костюк закінчила виступи

На турнірі залишилось дві українки

Кіченок, Костюк
Людмила Кіченок пробилась у півфінал та Марта Костюк зупинилась в 1/4

На кортах Мельбурна наближається до розв’язки тенісний турнір Australian Open. У 1/4 фіналу свої матчі зіграли Людмила Кіченок та Марта Костюк. Даяна Ястремська свій чвертьфінал проведе у середу, 24 січня.

Людмила Кіченок у дуеті з латвійською тенісисткою Альоною Остапенко у чвертьфіналі парного розряду Australian Open зустрілась з французьким тандемом Каролін Гарсія / Крістіна Младенович.

В першому сеті справа дійшла до тай-брейку. Українка з партнеркою змогли взяти чотири подачі суперниць і перемогли 7:2. У другому сеті українсько-латвійський дует повів 3:0, але дозволив француженкам зрівняти рахунок. І все ж перемога була за Кіченок та Остапенко. Тривав поєдинок 1 годину і 43 хвилини.

• Людмила Кіченок (Україна) / Альона Остапенко (Латвія) – Каролін Гарсія (Франція) / Крістіна Младенович (Франція) – 7:6 (7:2), 6:4.

Марта Костюк (WTA 37) в чвертьфіналі одиночного розряду зустрічалась з четвертою сіяною американкою Коко Гофф. У першому сеті Марта вела 5:1 і мала сетбол, але програла шість геймів поспіль. На тай-брейку Марта також могла закінчити партію на свою користь. За рахунку 6:5 Костюк програла три розіграші і віддала сет.

У другому сеті Гофф вела 5:3 і подавала на матчбол. Проте Костюк змогла переломити гру на свою користь і виграти на тай-брейку. Нажаль, на третій сет у нашої тенісистки сил не вистачило.

Поєдинок тривав 3 години і 7 хвилин. Гофф виграла у Костюк другий очний поєдинок з двох.

• Марта Костюк (Україна) – Коко Гофф (США) – 6:7 (6:8), 7:6 (7:2), 2:6.

Огляд матчу

Турнірна сітка

У півфіналі Людмила Кіченок та Альона Остапенко зіграють проти 4-ї сіяної пари Габріела Дабровскі (Канада) / Ерін Рутліфф (Нова Зеландія). Матч відбудеться у п’ятницю, 26 січня.