Збірна України потужно захопила лідерство на ЧС з хокею

Збірна України з хокею здолала команду Нідерландів - 4:0 у матчі другого туру ЧС-2024 у дивізіоні IB, поєдинок пройшов 28 квітня, у Вільнюсі

Збірна України з хокею
Україна впевнено перемогла збірну Нідерландів. Фото: ФХУ

Національна команда України з хокею здолала збірну Нідераландів - 4:0 у другому матчі ЧС в дивізіоні ІВ. Поєдинок пройшов 28 квітня, в місті Вільнюс. Україна очолює турнірну таблицю свого дивізіону.

Україна вміло скористалася технічною затримкою

У грі з Нідерландами українці відкрили рахунок вже на 8-й хвилині, відзначився Пилип Пангелов-Юлдашев. Згодом у грі сталася затримка через проблеми з покриттям арени. Пауза тривала близько 20 хвилин, після відновлення гри Україна збільшила перевагу, шайбу закинув Ігор Мережко.

У другому періоді підопічні Дмитра Христича ще раз відзначилися. Захаров майстерно закинув шайбу під перекладину. В останньому періоді крапку поставив Олександр Пересунько. Він оформив четверту шайбу у ворота нідерландців та встановив кінцевий результат - 4:0.

"Україна перемогла Нідерланди на ЧС, скориставшись досвідом повітряних тривог", - йдеться в повідомленні ФХУ.

• Україна – Нідерланди 4:0

Шайби: 1:0 - Пангелов-Юлдашев (Садовіков, Захаров, - більш.), 07:13. 2:0 - Мережко (Янішевський, Морозов), 12:41. 3:0 - Захаров (Пангелов-Юлдашев, Лялька), 33:11. 4:0 - Пересунько (Морозов, Сисак,- менш.), 45:44.

Склад України: Захарченко; Сисак (2) - Мережко (К), Денискін - Є. Фадєєв - Бородай (2); Пангелов-Юлдашев (А) - Дахновський, Лялька (А) - Захаров (2) - Ворона; Андрейків - Ратушний, Пересунько - Мазур - Янішевський (2); Морозов (2) - Кривошапкін - Садовіков; Толстушко. Тренер – Дмитро Христич

Склад Нідерландів: Остервейк; Лоґінов - Кроненбурґ, Гуйсман - Сарс - Коллард; ван Ґорп (К, 2) - Йонґманс, Бісон - Нордеманн (А) - де Бонт (А); Доп - Борґман, Тіммер - Філіппіні (4) - Схонінґ; - Тьїн-А-Тон - Спел - Фосмер; ван Барсен. Тренер - Даґ Мейсон.

Україна не пропускає на ЧС

Перемога над Нідерландами стала другою для України на ЧС, раніше наші хопці перемогли Естонію з рахунком - 8:0. За результатами двох турів, Україна очолює турнірну таблицю дивізіону IB. Україна випереджає Китай та Литву завдяки кращій різниці шайб. Наша збірна не пропустила жодної шайби за дві стартових гри.

Турнірна таблиця ЧС-2024, дивізіон ІВ:

1. Україна - 6 очок (2 матчі), 12:0 (різниця шайб)
  2. Китай - 6 (2), 10:1
  3. Литва - 6 (2), 9:1
  4. Нідерланди - 0 (1), 0:7
  5. Іспанія - 0 (1), 1:10
  6. Естонія - 0 (1), 1:14.

Наступний поєдинок на ЧС Україна зіграє проти збірної Китаю. Матч заплановано на 30 квітня, початок о 12:30 за київським часом. Варто зазначити, що тільки команда, яка посяде перше місце отримає путівку в дивізіон ІA.

Інформатор згадав найкращих гравців під номером 10 в історії Шахтаря

А ось у цьому відео колектив Інформатора згадав про найвідоміших та найліпших в історії Шахтаря гравців під номером 10. Раніше його часто обирали знакові легіонери, але останнім часом під ним грають топові українці - зараз лідер Судаков, раніше талановитий Мудрик. Долучайтесь до перегляду відео та дізнайтесь все про історію авторитетної десятки.

Раніше Інформатор розповідав, що відомий чеський хокейний воротар Домінік Гашек відвідав Мінмолодьспорту України в Києві. Також ми повідомляли, що Георгій Зубко розповів про преміальні та майбутнє збірної України з хокею на ОІ-2026.