Збірна США виграла молодіжний ЧС з хокею

Американські хокеїсти вибороли титул

США хокей
США перемогли на молодіжному чемпіонаті світу

Молодіжна збірна США з хокею здобула перемогу у фіналі Молодіжного чемпіонату світу, який відбувався у Швеції. Американці минулого року грали у фіналі Універсіади проти Канади.

У вирішальному матчі американці протистояли команді Швеції. Господарі чемпіонату прагнули перемогти перед власними вболівальниками. Навіть попри пропущену шайбу у першому періоді, скандинави проявили характер у другій 20-хвилинці, зрівнявши рахунок. У американців дуже старався Ховард, який оформив дубль у другому періоді, повернувши США комфортну перемогу в рахунку.

Швеція повернула інтригу в кінці другого періоду, скоротивши відстань до однієї шайби. Однак всі надії на порятунок закінчилися в останньому ігровому відрізку, коли гості накидали три шайби, не дозволивши супернику нічого створити в атаці.

Молодіжний чемпіонат світу з хокею U-20. Фінал

США – Швеція 6:2 (1:0, 2:2, 3:0)

Шайби: 1:0, 16:56 Перро (Сміт, Макгроарті), 1:1, 22:13 Стенберг (Хавелід, Петтерссон), 2:0, 29:34 Ховард (Фортеск'ю), 3:1, 34:19 Ховард (Бріндлі), 3:2, 39:55 Леккерімакі (Остлунд), 4:2, 41:19 Буїм (Сміт, Перро), 5:2, 56:12 Леонард (Перро), 6:2, 56:50 Макгроарті (Снаггеруд).

Збірна США вшосте в історії виграла молодіжний чемпіонат світу з хокею. Цікаво, що європейським збірним не вдається підкорити це досягнення з 2019 року.