Юсуф Дікеч здобув срібло Олімпіади-2024, не виймаючи руки з кишені

Спортсмен з Туреччини, що спеціалізується на стрільбі з пневматичного пістолета, Юсуф Дікеч виграв срібну медаль та підкорив соціальні мережі

Юсуф Дікеч
Юсуф Дікеч зачаровує соціальні мережі своєю простотою. Фото: Gettyimages.com

Турецький стрілець Юсуф Дікеч здобув срібну нагороду на ОІ-2024 у змішаній командній категорії зі стрільби на 10 метрів із пневматичного пістолета. Проте більше уваги привернув його вихід та вигляд. Дікеч з'явився на арені без спеціальних лінз, окулярів і навушників.

Ба більше, спортсмен під час змагань одну руку тримав у кишені. Втім, відсутність спецобладнання не завадила йому у парі з Ілайдою Тархан здобути срібло. А брутальний зовнішній вигляд привернув увагу користувачів соціальних мереж, які вже встигли зробити чимало мемів.

На досвіді: турецький стрілець з рукою в кишені та без спецобладнання здобув срібну медаль 1

Вигляд Дікеча. Фото: скриншот трансляції

Дікеч у порівнянні з іншим спортсменом. Фото: Х

Меми з турецьким спортсменом

Слід зазначити, що Юсуф Дікеч є відставним унтерофіцером турецької жандармерії та членом спортивного клубу. Юсуф декілька разів був чемпіоном Туреччини та встановлював національні рекорди.

У далекому 2006 році Юсуф Дікеч встановив новий світовий рекорд у стрільбі з пневматичного пістолета на 25 метрів. До речі, Юсуф уже вп'яте поспіль брав участь в Олімпійських іграх. Раніше він не отримував медалей на Олімпіадах. Однак в Парижі він досяг своєї мети.

Туреччина знаходиться біля України в медальному заліку

Цікаво, що збірна Туреччини знаходиться біля України в медальному заліку Олімпіади-2024. Наразі наші країни разом ділять 34 позицію. В скарбничці України та Туреччини по дві медалі - бронза та срібло. Очолює медальний залік збірна Китаю. Китай має 12 золотих, 7 срібних та 3 бронзові нагороди.

ОІ-2024 продовжуються: чи здобуде Україна золото?

Олімпійські Ігри-2024 знаходяться в самому розпалі. У цьому відео Інформатор знайомить вас із головними надіями України на медалі на Олімпійських іграх у Парижі. У цьому переліку знайдете чимало знайомих прізвищ, проте дехто вас здивує. Ольга Харлан принесла першу нагороду для країни, а Сергій Куліш другу. Пишіть у коментарях, хто ще, на вашу думку, принесе медалі та покращить стан справ для України в медальному заліку.

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, скільки коштує Олімпіада-2024 та скільки зароблять організатори. Організатори Олімпіади зазнали великих збитків, але зароблять шалені гроші на квитках та туризмі. Також ми повідомляли, що Харлан зізналась, чому потисла руку росіянці з Азербайджану.

"Вона з 2019 року представляє Азербайджан, і повірте: я знаю, кому не треба тиснути руку. Вона мені побажала виграти золото, і це було дуже приємно", - скзала Харлан.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут