Юний плавець з України став призером чемпіонату Берліна

Юнак виборов третє місце на престижних змаганнях

Лев Бабаков
Лев Бабаков став призером змагань в Німеччині. Фото: ДЮСШ №2

Юний плавець Лев Бабаков з Кривого Рогу став призером престижного чемпіонату з плавання серед юніорів, який відбувся в столиці Німеччини.

Про це повідомляє сторінка українського спортивного закладу в соціальних мережах:

"Вихованець ДЮСШ №2 Бабаков Лев на дистанції 100 м батерфляй посів 3 місце з результатом 1:31.81. Вітаємо плавця та його тренера Лілію Білу! Бажаємо спортивних успіхів у новому році!".
В минулому році в Німеччині плавець зміг вибороти золоту медаль на дистанції 50 метрів брасом.

Юна зірка України - Лев Бабаков

Юний талант проживає в Кривому Розі та займається в ДЮСШ № 2. Плавець є активним учасником різних турнірів та часто стає на них призером.

На даний момент в активі юнака є 3 золотих, 11 срібних та 3 бронзові медалі, які криворізький талант виборов на змаганнях в Німеччині в період між 2022 та 2023 роками.

Раніше міжнародна федерація плавання затвердила календар Кубка світу-2024.