В Мінспорті розробили нові правила виїзду військовозобов'язаних спортсменів за кордон

Читать на русском

Міністерство молоді та спорту України розробило правила, що регулюють виїзд військовозобов'язаних спортсменів за кордон

Читать на русском
Збірна України
Гравці збірної України з футболу поїдуть на Євро-2024 в Німеччину. Фото: Gettyimages.com

Міністерство молоді та спорту України розробило правила, що регулюють виїзд військовозобов'язаних спортсменів за кордон

Міністерство молоді та спорту України оприлюднило положення для федерацій щодо виїзду за кордон військовозобов'язаних спортсменів. Зокрема, був визначений конкретний перелік дій, який будуть використовувати у разі неповернення військовозобов'язаного спортсмена зі змагань. Серед інших покарань - подання у міжнародний розшук.

Відповідно положенню Мінмолодьспорту, лише державний орган може формувати склад учасників, а також визначати людину, яка буде відповідальна за повернення делегації у повному складі. У разі, якщо один із членів делегації не повернувся, відповідальна особа має повідомити про це Мінмолодьспорту протягом 8 годин. Згодом до військовозобов'язаного спортсмена будуть вживатися санкції.

В Мінспорті розробили правила щодо виїзду військовозобов'язаних спортсменів за кордон 1

Положення Мінмолодьспорту

Цікаво, що покарання може зазнати не лише спортсмен, а й спортивний орган. Зокрема, існує можливість позбавлення статусу національної тієї чи іншої федерації. Щодо самого військовозобов'язаного, котрий не повернувся зі змагань, то йому загрожує виключення зі складу національної збірної та оголошення у міжнародний розшук.

В Мінспорті розробили правила щодо виїзду військовозобов'язаних спортсменів за кордон 2

 Тренер Чорноморця не повернувся з командою зі зборів у Туреччині

Нагадаємо, що у березні 2024 року коуч з фізпідготовки одеського Чорноморця Ігор Касьяненко  перебував з командою на зборах. Однак він не вилетів з Туреччини в Україну, і вирішив перебратися в Маямі. Керівництво клубу засудило такий вчинок свого співробітника. Клуб проінформував про інцидент Міністерство молоді і спорту України. Також Чорноморець ініціював процес позбавлення Касьяненка тренерської ліцензії.

"Футбольний клуб Чорноморець інформує спортивну спільноту та вболівальників щодо події, яка мала місце під час повернення команди додому з Туреччини. Один з представників клубу, що весь час провів з ФК на зборах, брав повноцінну участь в підготовчому процесі, не зʼявився в аеропорт міста Анталья, коли команда відлітала в аеропорт міста Кишинів. Мова йде про тренера з фізпідготовки Ігоря Касьяненка. Квиток на нього був придбаний, але в літаку на момент відправлення його не виявилося", - йшлося у заяві клубу.

Інформатор відвідав цікавий захід українських дзюдоїстів

До речі, нещодавно наш спортивний журналіст Данило Вереітін приїхав на проводи національної збірної України з дзюдо на Олімпійські ігри 2024, які пройдуть у Франції. Захід видався дуже цікавим та насиченим. Данило взяв інтерв’ю у відомих діячів та спортсменів. Чемпіон світу Георгій Зантарая розповів про розвиток дзюдо, а очільник НОК Вадим Гутцайт про підготовку до ОІ-2024. Запрошуємо вас до перегляду. І, до речі, не забувайте ділитись враженнями у коментарях. Для нас це важливо.

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, що FIDE вигнала Росію зі світових шахів. Водночас догану також отримав очільник FIDE росіянин Аркадій Дворковіч. Також ми повідомляли, що Магучіх, Геращенко і Кохан принесли Україні золото та дві бронзи ЧЄ-2024 .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.