Рух у матчі з Олександрією втратив важливі очки у боротьбі за єврокубки

Олександрія та Рух зіграли унічию 2:2 у матчі 27-го туру УПЛ, який відбувся у суботу, 4 травня

УПЛ
Олександрія та Рух розділили очки

Олександрія не втримала перемогу у матчі 27-го туру УПЛ. Поєдинок пройшов в Олександрії у суботу, 4 травня, і закінчився з рахунком 2:2. Рух веде боротьбу за місце у зоні єврокубків і втрата очок в плани команди не входила.

Поєдинок розпочався дуже добре для господарів. Вже на 4-й хвилині Олександрія відкрила рахунок. Михайленко увірвався у штрафний майданчик Руха і підсік м’яч над голкіпером.

Але потім Олександрію спіткала невдача. На 10-й хвилині Смирний отримав травму і поступився місцем на полі Сігеєву. А невдовзі Рух відігрався. На 26-й хвилині Пастух підібрав відскок від захисника і відправив м’яч у сітку.

На початку другого тайму команди спробували досягти мети використовуючи дальні удари. Однак Калітвінцеву і Таллесу забракло влучності і м’яч летів вище воріт. Не влучив і Квасниця.
На 80-й хвилині Олександрія знову повела в рахунку. Михайленко ударом головою під поперечину замкнув подачу з правого флангу. Для Михайленка це перший дубль в УПЛ.

Втім втримати перемогу господарі не змогли. Голкіпер Олександрії Шевченко не впорався з дальнім ударом Слюбика. Рух міг вирвати перемогу, але воротар Олександрії парирував два удари Руніча.

• Олександрія – Рух 2:2;
    Голи: Михайленко, 4, 80 – Пастух, 26, Слюбик, 82.

Попередження: Калітвінцев, 66 – Дідик, 42, Слюбик, 45.

Олександрія: Шевченко, Мартинюк, Кравченко, Копина, Скорко, Смирний (Сігеєв, 12, Погорілий, 83), Михайленко, Калюжний, Костишин (Беззера, 73), Ковалець, Калітвінцев.

Запасні: Долгий, Єрмаков, Кулаковський, Ващенко, Джевані, Мадісон, Шостак, Де.

Рух: Ледвій, Роман, Дідик, Слюбик, Сич, Пастух, Підгурський, Таллес (Притула, 90+1), Федор (Руніч, 46), Карабін (Теслюк, 85), Квасниця (Плюман, 76).

Запасні: Герета, Лях, Холод, Слюсар.

"Знову, на жаль, Рух провів два різних тайми. Команда не виконала стартову установку і не зіграла так, як ми планували. У другому таймі в нас вже була повна перевага і Олександрія не мала моментів крім епізоду, коли забила другий гол. У Руху було достатньо нагод і команда добре провела другу половину матчу.

Слід далі працювати над психологією, адже дається взнаки вік хлопців: коли в них щось не виходить на полі, то вони починають хвилюватись і помилятися. Нашим гравцям слід отримати більше досвіду, аби впевненіше діяти у будь-яких ситуаціях. Незадоволений тим, що футболісти так грали в першому таймі, адже потрібно тримати удар навіть якщо гра тобі не вдається. Було дуже багато помилок, зокрема й у гравців, які мало помилялись протягом сезону. Ми звернемо на цю увагу і постараємось їх виправити.

Водночас я вдячний гравцям за те, що в другому таймі хлопці повернулися у гру. Рух мав хороші моменти, але в одних епізодах футболісти неправильно розпоряджались м’ячем, а в деяких моментах якісно зіграв голкіпер Олександрії", - сказав після матчу головний тренер львівського Руха Віталій Пономарьов.

Рух веде боротьбу за потрапляння в єврокубки

Рух зрівнявся за очками з СК Дніпро-1. В обох колективів по 45 балів. Але у підопічних Юрія Максимова на один матч менше. На три очки відстає житомирське Полісся. Олександрія йде дванадцятою. До зони перехідних матчів не так вже і далеко.