Президент UEFA Чеферін чекає від України великого сюрпризу на Євро-2024

Читать на русском

Очільник UEFA Александр Чеферін розповів, що очікує від збірної України на Євро хорошої гри, на думку футбольного чиновника, команда Реброва може здивувати Європу

Читать на русском
Александр Чеферін
Чеферін також пообіцяв безпеку збірній України. Фото: Gettyimages.соm

Очільник UEFA Александр Чеферін розповів, що очікує від збірної України на Євро хорошої гри, на думку футбольного чиновника, команда Реброва може здивувати Європу

Президент UEFA Александр Чеферін заявив, що Україна може стати сюрпризом на Євро-2024 в Німеччині. Також чиновник розповів про безпеку на прийдешньому ЧЄ. Між іншим, до початку Євро залишилося 3 дні.

UEFA гарантує безпеку командам 

Головний бос єврофутболу запевнив також, що UEFA немає жодних проблем з безпекою на Євро. Зокрема, й збірній України нічого не загрожує. В організаторів все під контролем.

"Жодних проблем із безпекою немає. Найголовніше, щоб кожен, хто пройшов кваліфікацію, також виступав на Євро-2024. Збірна України демонструє чудовий футбол. Як команда вони дійсно сильні. Вони можуть стати одним із сюрпризів цього чемпіонату, хто знає.

Знову ж таки, проблема в геополітичній ситуації у світі. Усе більше і більше насильства. Дедалі більше й більше агресії. Ситуація у світі неідеальна, м'яко кажучи. Проте я не хочу говорити про це занадто багато. Організація такого масштабного заходу, як чемпіонат Європи - це складне завдання. Нам, як UEFA, звісно, легше більше не працювати з кількома країнами, як ми це робили три роки тому. Тільки з міністерством і апаратом безпеки. І це дуже добре працює з владою Німеччини. Я зустрівся з міністеркою внутрішніх справ Ненсі Фейзер у Берліні і вже кілька разів розмовляв із нею. Усе під контролем", - транслює слова Чеферіна Frankfurter Allgemeine Zeitung.

 Чеферін виступив за повернення молодіжних збірних Росії до офіційних змагань

Також бос європейського футболу видав дуже сумнівну заяву щодо повернення молодіжних збірних Росії до офіційних змагань під егідою UEFA. На його думку, дії влади не повинні впливати на дітей. Тим часом, українські діти від варварських російських обстрілів стають сиротами.

"Власне, я проти будь-якого бойкоту. Проте в цьому випадку ми просто повинні були це зробити після початку війни. І ми одними з перших це зробили. Я не вважаю, що футбол може сильно допомогти. Але кожен з нас може щось зробити.

Ми вже обговорювали, чи варто знову допускати російські молодіжні команди до наших змагань. Бо чому це має впливати на дітей, які ще не можуть голосувати у своїй країні? Проте наразі це неможливо зробити, оскільки деякі асоціації перебувають під сильним впливом своїх урядів.

Я вже казав, що діти в Росії виховуються під пропагандою, вони думають ми їх не любимо, що ми їх ненавидимо і що ми їх не сприймаємо. Коли вони приїдуть на змагання до нас вони зможуть дивитися на речі інакше. Однак зараз ціле покоління в Росії виховується на ще більшій ненависті. Вся ситуація в Європі лякає. Мене це дуже лякає", - заявив Чеферін.

 Інформатор провів аналіз усіх виступів України на Євро-2024

Вже 14 червня в Німеччині стартує чемпіонат Європи з футболу. Кожен український вболівальник затамував подих в очікуванні цієї події, адже Україна вже четвертий раз поспіль зіграє на Євро. У цьому випуску ми згадаємо, як Україна виступала на попередніх чемпіонатах Європи з футболу. Зокрема, поринемо у спогади першого для нас Євро в історії. Тому запрошуємо всіх до перегляду - ми підготували дуже цікавий контент!

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, що Палкін назвав босів Тоттенгема безжалісними злодіями.Також ми повідомляли, що треба знати про Євро-2024. Інформатор дав 10 простих відповідей на складні запитання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.