НК Верес обурила відмова Нацкомісії у випуску акцій клубу

Читать на русском

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку відмовила НК Верес у випуску акцій: у клубі заявили про заангажованість

Читать на русском
Верес
Верес веде боротьбу за збереження місця в УПЛ

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку відмовила НК Верес у випуску акцій: у клубі заявили про заангажованість

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) не дозволила Вересу випустити акції. У клубі, який веде боротьбу за виживання в УПЛ, вважають, що виконали всі вимоги регулятора. Верес оцінює рішення Комісії як незаконне та заангажоване.

До НКЦПФР надійшов пакет документів від Вереса для реєстрації випуску акцій. У клубі хотіли здійснити збільшення розміру статутного капіталу на 81 770 100 гривень, шляхом розміщення 817 701 простих іменних акцій, номінальною вартістю 100 гривень. Регулятор виявив порушення законодавства і відповів відмовою.

"Детально розглянувши пакет документів, Комісією прийнята постанова щодо відмови в реєстрації випуску акцій НК Верес. Оскільки договори, укладені з особами, що є учасниками розміщення, внаслідок яких виникли грошові зобов’язання у ПАТ, не були погоджені відповідним органом товариства у порядку встановленому Законом України "Про акціонерні товариства".

Зазначимо, що відповідно до вимог статті 108 Закону України "Про акціонерні товариства" значний правочин, правочин, щодо якого є заінтересованість, вчинений з порушенням порядку прийняття рішення про його вчинення, створює, змінює, припиняє цивільні права та обов’язки акціонерного товариства, лише у разі подальшого схвалення правочину товариством у порядку, встановленому для прийняття рішення про його вчинення", - йдеться у рішені НКЦПФР.

Верес заявив про намагання знищити клуб

Отримавши рішення Національної Комісії з цінних паперів та фондового ринку Верес виступив з заявою. У клубі вважають рішення незаконним та ганебним. Керівництво клубу звинуватило НКЦПФР в заангажованості.

"У відповідь про новину, яка була опублікована на сайті Національної Комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі Комісія) щодо відмови у реєстрації випуску акцій рівненському Вересу, клуб повідомляє наступне:

  • Верес оцінює рішення Комісії як незаконне та заангажоване, а дії Комісії - як ганебні для фондового ринку, що спрямовані на знищення футбольного клубу;
  • Верес виконав всі вимоги Комісії і навіть ті, які не передбачені законодавством;
  • Верес вважає, що Комісія знехтувала судовим рішенням, яким затверджено план санації (фінансового оздоровлення) клубу;
  • Верес має вагомі підстави вважати, що голова Комісії Руслан Магомедов може мати особисту заінтересованість в ліквідації клубу;
  • Верес буде оскаржувати свавільне рішення Комісії;

Клуб має чітке розуміння, що найбільший акціонер і президент клубу Іван Надєїн не допустить ліквідації клубу та буде захищати права та інтереси клубу всіма можливими способами. Клуб буде функціонувати.

Народний клуб Верес надасть детальне пояснення незаконності дій комісії найближчим часом.

Народний Клуб Верес існував, існує та буде існувати, а також відстоювати свої інтереси, як на футбольному полі, так і поза ним", - заявив рівненський клуб.

Верес бореться за виживання в УПЛ

В чемпіонаті України залишилось зіграти останній тур. Запекла боротьба розгорнулась внизу турнірної таблиці. Поки жодна з команд остаточно не втратила шансів залишитись в еліті. Верес та Металіст 1925 зіграють матч життя. В залежності від його результату якась з цих команд вилетить у Першу лігу. Верес випереджає Металіст 1925 на два очки. Але навіть у разі нічиєї, та здобутого одного очка, цього може не вистачити рівненському клубу для порятунку.

Верес обурила відмова Нацкомісії з цінних паперів у випуску акцій клубу 1

Турнірна таблиця УПЛ станом на 23 травня

Раніше Інформатор повідомляв, що збірна Шотландії оголосила розширену заявку на Євро-2024. У списку 28 футболістів. Перший матч на чемпіонаті Європи шотландці зіграють 14 червня.

Також ми розповідали, що Аталанта стала переможцем Ліги Європи. Команда здобула свій перший єврокубковий трофей в історії. У фіналі Аталанта впевнено перемогла Баєр, який до цього не програвав 51 матч поспіль.

А ось у цьому відео Інформатор розповів про бразильських гравців в українських клубах. За 33 роки існування чемпіонату України з футболу в нашій країні зіграли 210 футболістів з Бразилії. Поява бразильців додала українському чемпіонату латиноамериканського темпераменту та колориту. Наш журналіст проаналізував їхні виступи та склав символічну збірну. Вибір був непростим, і тому ми запрошуємо вас приєднатися до дискусії у коментарях і запропонувати свій варіант. Поділіться з нами своєю думкою.

Проект Інформатора та Україна на часі 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.