Клуб шостого дивізіону створив сенсацію у Кубку Англії

В Англії цей вікенд присвячений кубковим матчам

Мейдстоун Юнайтед
Мейдстоун Юнайтед вибив з Кубка Англії Іпсвіч

Клуб шостого дивізіону чемпіонату Англії Мейдстоун Юнайтед вийшов у 1/8 фіналу розіграшу Кубка Англії. У суботу, 27 січня, команда на виїзді обіграла Іпсвіч. Кубкові турніри завжди непередбачувані  і вилетіти може навіть титулований клуб.

В 1/16 фіналу розіграшу Кубка Англії один з лідерів Чемпіоншипу та претендент на підвищення у класі Іпсвіч Таун приймав клуб із шостого за силою дивізіону чемпіонату Англії Мейдстоун Юнайтед. Така різниця у класі між командами мала забезпечити господарям легку перемогу. Втім у футболі все вирішується на полі і передматчеві розклади буває що не працюють.

Мейдстоун Юнайтед відійшов у глухий захист і відчайдушно відбивався. Гості витримали тиск і у кінці першого тайму відкрили рахунок у матчі. Соул віддав майстерну передачу, а Рейнолдс класно завершив.

Іпсвіч Таун зрівняв рахунок на 56-й хвилині. Влучним ударом відзначився Сарм'єнто. Здавалось, Мейдстоун Юнайтед вже не вистоїть, але через десять хвилин після голу Сарм'єнто Корн вдруге вивів команду гостей вперед. Як не старались гравці Іпсвіч Таун врятувати матч – це їм не вдалося.

• Іпсвіч Таун - Мейдстоун Юнайтед 1:2;
    Голи: Сарм'єнто, 56 - Рейнолдс, 43, Корн, 66.

Іпсвіч Таун: Волтон, Туанзебе, Болл (Кларк, 57), Едмундсон, Гамфріс (Девіс, 57), Морсі, Тейлор, Гатчінсон (Бернс, 69), Алуко (Чаплін, 57), Сарм'єнто (Буабо, 69), Броудхед.

Мейдстоун Юнайтед: Коволан, Гойт, Фаулер, Боун (Яндоло, 74), Аппіа, Кіпріану, Берклі-Аг'єпонг (Гурунг, 63), Соул (Грінідж, 59), Корн, Рейнолдс (Корт, 74), Дуку.

Дуже цікаво виглядає статистика поєдинку. Іпсвіч завдав по воротам суперника 38 ударів, з яких 13 пройшли у площину. Показник очікуваних голів (xG) у Іпсвіча склав 5,09. Володіння м’ячем – 78 %. Але забили вони всього раз.

Клуб шостого дивізіону створив сенсацію у Кубку Англії 1

Статистика матчу

Мейдстоун Юнайтед завдав лише двох ударів. І обидва вони втілились у голи. Команда виконала всього 200 передач, точними з яких була рівно половина.

Гравці Мейдстоун Юнайтед стали авторами історичного досягнення. Раніше в 1/8 фіналу розіграшу Кубка Англії не грав жоден клуб із шостого дивізіону.

Які клуби пройшов Мейдстоун Юнайтед

Мейдстоун Юнайтед розпочав з 1/128 фіналу. На цій стадії команда з рахунком 2:0 здолала Чешем. Наступним суперником став клуб Барроу. Закінчився поєдинок з рахунком 2:1 на користь Мейдстоун Юнайтед. У 1/32 фіналу Мейдстоун Юнайтед завдяки єдиному голу Стоуна з пенальті на другій компенсованій до першого тайму хвилині переміг Стівенедж.

Іпсвіч став найбільшим трофеєм Мейдстоун Юнайтед

Іпсвіч Таун в Чемпіоншипі йде на другому місці, відстаючи від Лестера на сім очок. Останнім часом команда дещо пригальмувала. З останніх п’яти матчів Іпсвіч виграв лише один. Інші команда закінчила унічию.

Клуб шостого дивізіону створив сенсацію у Кубку Англії 3

Дві кращі команди Чемпіоншіпу за підсумками сезону отримають прямі путівки в АПЛ. За ще одну перепустку в еліту в матчах плей-оф боротимуться команди. Які посядуть місця з четвертого по шосте.

У цей вікенд англійські команди проводять кубкові поєдинки. У неділю, 28 січня, Манчестер Юнайтед зіграє з Ньюпортом, а Ліверпуль, який по завершенню сезону залишиться без головного тренера, зустрінеться з Норвічем.

Челсі та Астон Вілла свій матч закінчили унічию 0:0. Тож 6 лютого відбудеться перегравання на полі Астон Вілли.