Турніри радують вболівальників яскравими іграми

Збірна Саудівської Аравії, збірна Тунісу
Саудівська Аравія епічно відіграла два м'ячі, а Туніс неочікувано програв. Фото: Gettyimages.соm

Головні футбольні турніри початку 2024 року, Кан та Кубок Азії, продовжують дарувати нам сенсації та цікаві матчі.

З останніх подій на Азійській першості, це камбек Саудівської Аравії на останніх хвилинах матчу, саудити грали свій матч проти збірної Оману та до 78-ї хвилини гри програвали, та не могли бодай зрівняти рахунок. Але голи Гаріба та Аль-Булаіхі подарували вболівальникам Саудівської Аравії чудові емоції та три очки до скарбнички.

А от на КАН начебто міцний Туніс втратив очки проти зібрної Намібії, пропустивши гол на останніх хвилинах основного часу.

Дивні ситуації на Кубку Африканських Націй 2024

Африканську першість почали переслідувати дивні ситуації, ще задалеко до початку змагань.

Взагалі КАН мав відбутись в 2023 році, але через погану погоду, його вирішили перенести на початок нового року.

Перед самим стартом змагань ледь не сталась трагедія з гравцями однієї із команд учасниць.

Попри це все, після початку турніру дивні ситуації не зникли.

Варто почати з того, що 20 хвилин матчу між Сенегалом та Гамбією, взагалі не транслювались по всьому світу.

Камбек СА та неочікуваний програш Тунісу: ситуація в групах на КАН та Кубку Азії 1

Ось так виглядав Телеканал Sky Sports на 26-й хвилині гри

А в матчі Мавританії проти Буркіна-Фасо зіграв гравець під назвою "Ак.47", що дуже здивувало світову спільноту.

"Ак.47" в стартовому складі Мавританії

Як виявилось пізніше, це був колишній гравець Монако, Абубакар Камара, який наразі виступає в Саудівській Аравії: гравець сам попросив, щоб його так представляли у матчах збірної.

Але на цьому курйози не закінчились. Гравець збірної Камеруну не встиг потрапити на матч, через затримку літака.

Всім відомий кіпер "червоних дияволів", прибув в штаб команди за дві години до початку гри, та не був включений в заявку.

Онана добирається на гру

Вся справа в тому що, Андре Онана розраховував встигнути попасти на КАН після гри проти Тотенгема,  яка відбулась 14 січня о 18:30 за київським часом.

А от гра, на яку так поспішав Онана, Камерун проти Гвінеї, відбулася о 19:00 15 січня. Однак через погану погоду літак затримався, та зруйнував плани африканця на матч.

Чи закінчаться на цьому дивні ситуації на африканському континенті, сказати важко, тому тримайте руку на пульсі подій разом з Інформатором.