Дженоа зупинила Інтер, Юве здолав Рому: огляд 18 туру Серії А та відео голів

Ювентус скоротив відставання від лідера

Серія А
В Серії А пройшли останні матчі 2023 року Фото: Gettyimages.com

В Італії пройшли матчі вісімнадцятого туру Серії А. Дженоа перервала серію Інтера без пропущених м’ячів. Ювентус продовжує гонитву за лідером.

Поєдинки вісімнадцятого туру Серії А проходили 29 та 30 грудня. Удінезе несподівано розгромив Болонью. А Пулішич приніс Мілану перемогу над грозою авторитетів.

Наполі - Монца 0:0

Поки що діючий чемпіон Наполі приймав Монцу. Господарі більше били по воротам, але жоден з ударів результату не приніс. Безгольова нічия ніяк не наблизила Наполі до можливості захистити титул.

• Наполі - Монца 0:0.

Огляд матчу Наполі - Монца

Фіорентина - Торіно 1:0

У першій половині матчу Торіно мав достатньо шансів щоб відкрити рахунок. Але чудову гру демонстрував голкіпер Фіорентини Терраччьяно. Господарі зробили висновки і після перерви грали у захисті організованіше. Перемогу Фіорентині приніс Раньєрі, на 83-й хвилині ударом головою замкнувши навіс з правого флангу.

• Фіорентина - Торіно 1:0;
    Гол: Раньєрі, 83.

Огляд матчу Фіорентина - Торіно

Дженоа - Інтер 1:1

Інтер їхав у гості до Дженоа маючи тривалу серію без пропущених м’ячів. Але кожній серії рано чи пізно приходить кінець. Хоча гості і відкрили рахунок на 42-й хвилині. Голкіпер Дженоа Мартінес перевів у стійку удар Барелли, а завадити Арнаутовичу заштовхати м’яч у кут ніхто не зміг.

Відігралась Дженоа достатньо швидко. На 45+7 хвилині Дрегушин головою перевів у ворота подачу Гудмундссона з кутового. Така кількість доданого часу пояснюється тим, що гру зупиняли на кілька хвилин через застосування фанами Дженоа піротехніки. Руслан Маліновський вийшов на заміну на 61-й хвилині і допоміг команді втримати нічию у матчі з лідером чемпіонату.

• Дженоа - Інтер 1:1;
    Голи: Дрегушин, 45+7 - Арнаутович, 42.

Огляд матчу Дженоа - Інтер

Лаціо - Фрозіноне 3:1

Поєдинок став найрезультативнішим матчем ігрової програми туру. Втім перемога далась Лаціо непросто. На 58-й хвилині Суле вивів Фрозіноне вперед, реалізувавши одинадцятиметровий, призначений за гру рукою.

Лаціо не знітився і вже невдовзі вів в рахунку. На 70-й хвилині Кастельянос по недосяжній для голкіпера траєкторії відправив м’яч у правий верхній кут, а через дві хвилини Ісаксен завершив швидку атаку. Після подачі з кутового на 84-й хвилини Патрік залишився без опіки і розстріляв правий кут.

• Лаціо - Фрозіноне 3:1;
    Голи: Кастельянос, 70, Ісаксен, 72, Патрік, 84 - Суле, 58 (з пенальті).

Огляд матчу Лаціо - Фрозіноне

Аталанта - Лечче 1:0

Команди провели в цілому рівний матч. Хіба що Аталанта більше володіла м’ячем. І все ж перемогли господарі поля. Лукман низовим діагональним ударом з лінії штрафного майданчика направив м’яч у лівий кут

• Аталанта - Лечче 1:0;
    Гол: Лукман, 58.

Огляд матчу Аталанта - Лечче

Кальярі - Емполі 0:0

Матч з Кальярі Віктор Коваленко розпочав у стартовому складі. Кальярі міг вирвати перемогу, але на 82-й хвилині Віола не реалізував пенальті - голкіпер Емполі потягнув удар у нижній кут. Коваленко пішов з поля на 84-й хвилині, а голів вболівальники так і не побачили.

• Кальярі - Емполі 0:0.

Огляд матчу Кальярі - Емполі

Удінезе - Болонья 3:0

У Удінезе перед цим матчем була лише одна перемога, а Болонья мала серію без поразок тривалістю у 5 матчів. Господарі вийшли вперед у середині першого тайму. Другу ж половину зустрічі Удінезе розпочав дуже активно і на 52-й хвилині вів вже 3:0. Від такого удару Болонья оговтатись так і не змогла.

• Удінезе - Болонья 3:0;
    Голи: Перейра, 23, Лукка, 48, Паєро, 52.

Огляд матчу Удінезе - Болонья

Мілан - Сассуоло 1:0

Сассуоло в цьому сезоні обіграв Ювентус та Інтер. Могла команда розраховувати на очки і у матчі з Міланом. У рівному матчі перемогу Мілану приніс гол на 59-й хвилині. Пулішич уник офсайду і в ближньому бою переграв голкіпера.

• Мілан - Сассуоло 1:0;
    Гол: Пулішич, 59.

Огляд матчу Мілан - Сассуоло

Верона - Салернітана 0:1

Салернітана здобула важливу перемогу у боротьбі за виживання. Команда все ще залишається останньою, але відстань від рятівного 17-го місця тепер складає всього два очки.

• Верона - Салернітана 0:1;
    Гол: Чауна, 48.

Огляд матчу Верона - Салернітана

Ювентус - Рома 1:0

Закривав тур, як і взагалі рік, матч Ювентуса та Роми. Ювентус прагнув скористатись осічкою Інтера та наблизитись до лідера. У Роми свої задачі. Команда веде боротьбу за потрапляння в зону Ліги чемпіонів.

У першому таймі йшла тактична боротьба. Виділити можна момент у Роми на початку зустрічі. Крістанте підібрав м’яч після подачі кутового і вгатив у праву стійку. Реальний шанс відкрити рахунок господарі втратили на 43-й хвилині. Ндіка підстрахував голкіпера і головою вибив м’яч з лінії воріт.

Початок другого тайму був за Ювентусом. На 49-й хвилині Влахович на лівому фланзі штрафної віддав пас п’ятою, а Рабьо невідпорно пробив у ближній кут. Ювентус добре вміє утримувати перевагу. Впоралась команда з такою задачею і у цьому матчі.

• Ювентус - Рома 1:0;
    Гол: Рабьо, 49.

Огляд матчу Ювентус - Рома

Турнірне становище

Ювентус скористався з втрати очок Інтером і скоротив відставання до двох балів. Фіорентина витіснила Болонью із зони Ліги чемпіонів.

Дженоа зупинила Інтер, Юве здолав Рому: огляд 18-го туру Серії А 1

Поєдинки дев’ятнадцятого туру відбудуться 5, 6 та 7 січня. Найбільш привабливим виглядає протистояння Роми та Аталанти.