Довбик обігнав зірок Реала та Осасуни у перегонах кращих бомбардирів Ла Ліги

У матчі 32-го туру Ла Ліги Жирона перемогла Кадіс - 4:1, поєдинок пройшов в суботу, 20 квітня, Артем Довбик забив гол та вийшов на чисте перше місце у гонці бомбардирів

Артем Довбик, Жирона, Беллінгем
Довбик забив більше голів в Ла Лізі, ніж зірковий Беллінгем. Фото: ФК Жирона, Gettyimages.соm

В грі 32-го туру чемпіоната Іспанії Жирона розгромила аутсайдера Кадіс - 4:1 та гарантувала собі участь у єврокубках. Українець Артем Довбик знову відзначився взяттям воріт. Довбик вийшов на чисте перше місце в гонці бомбардирів Ла Ліги, де обігнав лідера Реала Беллінгема та зірку Осасуни - Будіміра.

Жирона гарантувала собі участь у єврокубках

У матчі з Кадісом Жирона вже до 22-й хвилини забила два м'ячі. Згодом команда Довбика та Циганкова (Віктор не грав через травму - ред.) продовжила домінувати на полі. Однак в першому таймі голів більше не забила.

У другій половині на 71-й хвилині настав час для українського нападника. Гутьєррес з лівого флангу віддав передачу на Артема, який і забив у ворота суперника. За 10 хвилин після голу Довбика Кадіс зменшив відрив, але відразу ж гравець Жирони Порту знову зробив рахунок розгромним.

Відтак Довбик забив 18 голів в сезоні. Водночас Жирона гарантувала собі місце в єврокубках. У команди 68 очок та 21-очкова перевага над 8-м місцем, яке не дає права грати в єврокубках. До речі, каталонці мають дуже гарні шанси, щоб оформити путівку і в ЛЧ.

"Після цієї перемоги ми можемо відсвяткувати успіх нашого проєкту, який був реалізований за останні роки. Наші гравці увійшли в історію, і я думаю, що це особливий день для них, і вони повинні його відсвяткувати. У нас історичне досягнення, але я мрію потрапити в Лігу чемпіонів і ми хочемо й цього досягти.

Я дуже щасливий, особливо за гравців, які прийшли з нами сюди з другого дивізіону. Найголовніше - це довіра, те, як весь клуб працює задля мети. Ми збираємося продовжувати боротьбу та маємо намір вийти в Лігу чемпіонів", - розповів тренер Жирони Мічел.

• Жирона - Кадіс 4:1

Голи: Гарсія (9), Мартін (22), Довбик (71), Ескаланте (81), Порту (82).

Довбик закріпився у лідерах бомбардирської гонки

Артем Довбик вийшов на чисте перше місце в гонці бомбардирів Ла Ліги. Українець забив 18 голів та віддав 5 асистів. Довбик випереджає зіркового Беллінгема та лідера Осасуни Будіміра.