Динамо вшосте стало переможцем чемпіонату України U19

Київське Динамо у матчі чемпіонату України U19, який відбувся у п’ятницю, 24 травня, з рахунком 5:1 перемогло Рух і стало чемпіоном

Динамо U19
Динамо святкує перемогу в чемпіонаті України U19 Фото: ФК Динамо

Київське Динамо стало переможцем чемпіонату України U19. У матчі останнього туру, який відбувся у п’ятницю, 24 травня, кияни з рахунком 5:1 перемогли Рух. Динамо U19 стало чемпіоном України, чого у цьому сезоні не змогла зробити перша команда.

Динамо U19 стало чемпіоном України

Інтрига трималась до останнього туру

Після 29 турів Динамо випереджало Шахтар на два очки. Цю перевагу кияни здобули завдяки перемозі очному поєдинку з рахунком 2:1. Щоб здобути золоті медалі динамівцям необхідно було перемагати Рух.

І команда з цим завданням чудово впоралась. Лобко та Осипенко оформили по дублю, а Герич остаточно добив Рух. Шахтар виграв у Полісся 3:1, але наздогнати Динамо вже не зміг.

• Рух - Динамо 1:5;
    Голи: Коваль, 11 - Лобко, 9, 40, Осипенко, 59, 75, Герич, 90.

Рух: Бакус ( Харечко, 46), Турко, Бойко, Шандра, Поповський (Горін, 46), Цюрпалевич-Семочко, Коваль, Штокал (Богун, 46), Квас, Матвіїв (Фіцик, 61), Лебідь (Дяк, 57).

Динамо: Суркіс, Гусєв, Балаба, Михавко, Котуха (Дикий, 61), Іщенко, Саленко (Герич, 89), Осипенко (Озимай, 89), Кремчанін, Маткевич, Лобко (Білий, 55).

Попередження: Цюрпалевич-Семочко (83) - Осипенко (59), Маткевич (67).

"Скажу чесно, ми дуже раді. Святкували так, як, мабуть, жодна команда не святкувала, – дуже довго і дуже весело. Рух і Шахтар ставали чемпіонами раніше, але цього року ми були сильнішими за усіх. Вважаю, наша команда була сильнішою за виконавцями, ми були єдиним цілим, колективом, і завдяки цьому взяли чемпіонство. Дуже раді, що так вийшло.

Насправді я чекав до останньої хвилини, адже у футболі буває все: за дві хвилини можна забити три м’ячі. Це важко, але можливо. Тому чекав фінального свистка, і лише після нього почав радіти. Щодо гри, ми забили перший м’яч і протягом 15–20 хвилин перегравали суперника. Вони зрівняли рахунок з першої своєї атаки, а у нас було багато моментів, ми повністю домінували на полі. Коли пропустили, трохи підсіли, ця подія нас струсила. Але, коли була тривога, трохи поговорили, тренерський штаб вказав нам на помилки, на те, що ми не так зробили, точніше, дав поради, що і як краще зробити, щоб нам було легше.

Тож після тривоги ми вийшли на поле, забили ще один м’яч, потім ще і, можна сказати, "закрили гру". Наприкінці матчу Маткевич вже сам бігав з м’ячем, був невеликий бардак, але добре, що все вдало закінчилося. Якби Рух нам забив, коли Маткевич втратив м’яч, усе б було не так весело. Треба грати з першої до останньої хвилини", - сказав після матчу захисник Динамо U19 Назар Балаба.

Динамо U19 повернулось на вершину

Динамо вшосте стає переможцем в чемпіонатах України U19. Раніше Динамо U19 вигравало чемпіонат у 2013, 2016-2019 роках. Шахтар фінішував другим, а СК Дніпро-1 здобув бронзові медалі.

Динамо вшосте стало переможцем чемпіонату України U19 1

Підсумкова турнірна таблиця чемпіонату України U19

Раніше Інформатор повідомляв, що Артем Довбик встановив рекорд результативності Жирони. На рахунку українського форварда 24 забити м’ячі в чемпіонаті Іспанії. Також Довбик повторив рекорд Андрія Шевченка за кількістю голів, які були забиті українцями за один сезон у топ-5 європейських лігах

Також ми розповідали, що Українська асоціація футболу оприлюднила бюджет на 2024 рік. Основні надходження УАФ отримає від UEFA та FIFA. А більшість витрат (майже 52%) піде на потреби національної збірної України.

А ось у цьому відео Інформатор розповів про бразильських гравців в українських клубах. За 33 роки існування чемпіонату України з футболу в нашій країні зіграли 210 футболістів з Бразилії. Вони зробили суттєвий внесок в успішний виступ своїх клубів. Наш журналіст проаналізував виступи бразильців та склав символічну збірну. Вибір був непростим, і тому ми запрошуємо вас приєднатися до дискусії у коментарях і запропонувати свій варіант. Поділіться з нами своєю думкою.