Англійські експерти визнали, що Зінченко врятував для Арсенала гру з Баварією

В першому матчі 1/4 ЛЧ, 9 квітня, Арсенал та Баварія зіграли внічию - 2:2, Олександр Зінченко вийшов на заміну в другому таймі та отримав високу оцінку за гру

Зінченко, Артета
Зінченко допоміг Арсеналу зіграти внічию. Фото: Gettyimages.соm

Арсенал та Баварія зіграли яскраву нічию - 2:2 в першому матчі чвертьфіналу ЛЧ. Українець Олександр Зінченко вийшов на заміну в другому таймі замість Ківьора. Олександр провів гарну гру, допоміг команді стабілізувати гру та отримав високу оцінку.

Гарну гру Зінченка відмітили фахівці з англійського видання Football London. За версією джерела, Зінченко показав свою цінність для команди. Українець приніс "канонірам" необхідну холоднокровність під час атакувальних дій і гарно зіграв у захисті. За версією Football London Зінченко отримав оцінку в 7 балів.

Артета оцінив вихід Зіни на заміну

Гру Олександр Зінченка оцінив і головний тренер Арсенала Артета. Коуч задоволений своїми замінами. Окрім виходу Зінченка, на поле вийшов Троссар, який забив гол та зрівняв рахунок у грі.

"Безсумнівно, заміни нам допомогли. Після появи Зінченка в другому таймі ми змінили деякі речі в нашій грі, які пішли нам на користь. Згодом ми випустили Троссара та Жезуса. Всі вони суттєво вплинули на гру.

Наш підхід до гри, ініціативність, настрій – все це покращилось. Однак ми розуміємо, що зробили низку помилок в матчі з Баварією і нам треба сприйняти та проаналізувати цей досвід. В деяких моментах гри нам треба додати, щоб у нас був шанс перемогти в наступному матчі", - розповів Артета.

Зінченко отримав кращу оцінку за свого конкурента

Після завершення матчу Арсенал - Баварія статистичний портал Whoscored також оприлюднив свої оцінки. Олександр Зінченко з'явився на полі на 46-й хвилині гри. За цей час Олександр 52 рази торкнувся м'яча, віддав 35 точнних передач із 39 (90%), виграв 4 єдиноборства та тричі відібрав м'яч. Підсумкова оцінка Зінченка - 6,5.

Водночас Ківьор, який вийшов у старті на позиції Зінченка отримав оцінку - 6,1. Найкращу оцінку за гру в складі Арсенала отримав Габріел Жезус - 7,5. Він зробив один асист та значно покращив гру "канонірів".

Нагадаємо, що гра Арсенала та Баварії закінчилася з рахунком - 2:2. Матч-відповідь пройде в середу, 17 квітня, в Німеччині. Переможець отримає путівку в 1/2 ЛЧ. До речі, Арсенал останній раз грав у півфіналі ЛЧ в сезоні 2008/2009.

А ось тут команда Інформатора поринула у спогади та згадала матчі збірної України з футболу в плей-оф кваліфікації на чемпіонати Європи та світу. Дізнайтесь історію виступів головної команди країни у вирішальних двобоях. Україна жодного разу не вийшла на ЧС через сито плей-оф. Однак на ЧЄ це прокляття ми здолали. Детальніше - у нашому відео.

Раніше Інформатор розповідав, що арбітр вкрав у Баварії перемогу в матчі ЛЧ проти Арсенала. Тухель дуже незадоволений рішенням головного арбітра. Також ми повідомляли, що Анчелотті захистив Луніна після трьох голів від МанСіті в ЛЧ. Реал та МанСіті зіграли космічний матч з рахунком - 3:3.