Україна здобула першу нагороду на чемпіонаті Європи з біатлону

Українська біатлоністка виграла першу нагороду нашої країни цього сезону

Христина Дмитренко біатлон
Христина Дмитренко фінішувала у медальній зоні

Українська біатлоністка Христина Дмитренко виграла першу медаль для нашої країни у цьому біатлонному сезоні. Спортсменка фінішувала третьою у спринті в рамках чемпіонату Європи з біатлону, який проходить у словацькому Брезно-Осрблі. Трохи раніше свою гонку у спринті провели українські біатлоністи.

Дмитренко вдало провела стрільбу на двох вогневих рубежах, не припустившись промахів. Як повідомляє Суспільне, у цій гонці українка показала четвертий результат за швидкістю стрільби. Зрештою, 24-річна біатлоністка фінішувала із третім результатом, здобувши для себе дебютну бронзову медаль. Для Христини Дмитренко це перший виступ на чемпіонаті Європи.

Як раніше виступала Христина Дмитренко

У поточному сезоні Христина Дмитренко лише двічі потрапляла у топ-10, обидва рази це сталося в естафетних змаганнях. На першому етапі Кубку світу в Естерсунді в змаганнях у змішанній естафеті Дмитренко разом із Артемом Примою, Антоном Дудченком та Іриною Петренко посіла 8 місце. А на етапі у Рупольдінгу, разом із Юлією Джимою, Анастасією Меркушиною та Іриною Петренко посіла 5 місце.

Відомість у біатлонних колах до Дмитренко прийшла у 2016 році, коли у норвезькому Ліллехамері вона успішно виступила на Юнацьких Олімпійських іграх. Спортсменка тоді виграла гонку переслідування, а у спринті фінішувала четвертою.

Чемпіонат Європи з біатлону: як фінішували українки у спринті

Окрім Дмитренко у цій гонці брали участь й інші українські біатлоністки: Анастасія Меркушина, Ірина Петренко, Анна Кривонос, Олена Городна, Олександра Меркушина та Любов Кип'яченкова. Найближчою до топ-10 стала Петренко - у неї 12-й результат.

ЧЄ з біатлону: які гонки відбудуться далі

Програму змагань у словацькому Брезно-Осрблі продовжать гонки у суботу та неділю. 27 січня чоловіки та жінки змагатимуться у гонці переслідування, а у неділю настане час змішаних естафет.

• Субота, 27 січня. 12:00. Гонка переслідування — чоловіки
  • Субота, 27 січня. 15:00. Гонка переслідування — жінки
  • Неділя, 28 січня. 11:45. Змішана естафета
  • Неділя, 28 січня. 15:00. Одиночна змішана естафета

Прямі трансляції в Україні здійснюватиме телеканал "Суспільне".

Раніше Інформатор розповідав, що лідерка збірної України пропускає чемпіонат Європи з біатлону. Також ми повідомляли про повний склад наших збірних на чемпіонат Європи з біатлону.