ПСЖ та Боруссія вийшли у півфінал Ліги чемпіонів: головне у спорті 16 квітня

ПСЖ залишив за бортом змагань Барселону, а Боруссія Дортмунд впоралася із Атлетіко Мадрид в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів UEFA

Ліга чемпіонів 1/4 фіналу
Чвертьфінали Ліги чемпіонів завершилися несподіваними результатами. Фото: Gettyimages.com

У Лізі чемпіонів визначилися перші півфіналісти. ПСЖ розгромив Барселону, а мадридський Атлетіко програв Боруссії з Дортмунда. Тиждень тому на табло після цих матчів були протилежні результати.

Події у Дортмунді розвивалися блискавично. Якщо у першому матчі Боруссія програла Атлетіко (1:2), то тепер мадридська команда горіла 0:2 ще до перерви. На початку другого тайму у команди Дієго Сімеоне з'явився шанс на успіх, після автоголу Матса Хуммельса. Анхель Корреа повернув рівновагу на табло, але ця вечірка була за господарями. Фюлькруг та Забітцер позбавили Атлетіко мрій про півфінал Ліги чемпіонів.

Боруссія Дортмунд - Атлетіко - 4:2 (2:0; 2:2)
Голи: Брандт, 34; Маатсен, 39; Фюллькруг, 71; Забітцер, 74 - автогол, Хуммельс, 49; Анхель Корреа, 65.

У другому чвертьфіналі вівторка Барселона провалилася проти ПСЖ. Попри оптимістичний початок та гол Рафіньї вже на 12-й хвилині, в один момент все повернулося проти каталонців. Араухо на 29-й хвилині отримав червону картку, а парижани ще до перерви розіграли чисельну більшість. Усман Дембеле зрівняв рахунок, а у другому таймі гості принизили каталонців. Гол Вітіньї та дубль Кіліана Мбаппе підбили підсумки єврокубкової кампанії Барселони.

Барселона - ПСЖ - 1:4 (1:1; 0:3)
Голи: Рафінья, 12 - У.Дембеле, 40; Вітінья, 54; Мбаппе, 61, 89.
Вилучення: Араухо, 29.

Окрім цих гарячих новин, 16 квітня стало відомо про нові умови контракту Михайла Мудрика у Челсі. У США виник скандал з формою Олімпійської збірної. А Рух призначив генеральним менеджером легенду українського футболу. Інформатор підбиває підсумки спортивного дня.

Рух представив нового генерального менеджера

Легендарний футболіст Шахтаря В'ячеслав Шевчук тепер працюватиме у Львові. Після завершення ігрової кар'єри Шевчук попрацював тренером у донецькому Олімпіку та телеекспертом, встиг потрапити у скандал за кермом та попрацювати віцепрезидентом у Вересі. Тепер на нього чекає новий виклик.

У Греції запалили вогонь Олімпіади-2024

Олімпійські Ігри-2024 відбудуться у Парижі. Але за традицією, Олімпійський вогонь запалюють в Афінах. Цей рік не став виключенням: вогонь скоро доставлять до Парижа.

Де житиме збірна України на Євро-2024

Українська збірна отримає резиденцію у місті-побратимі Кам'янець-Подільського. Такий символізм наштовхує на оптимістичний лад. Тим паче, що у Німеччині наша команда вже успішно виступала на великому футбольному турнірі 18 років тому.

UFC оновила рейтинг

В рейтингу UFC відбулись суттєві зміни у категорії P4P. Оновлений рейтинг організація опублікувала у вівторок, 16 квітня. І там є хороші новини для прихильників Армана Царукяна.

Форму збірної США рознесли через сексизм

А у США презентація олімпійської форми команди призвела до скандалу. Оприлюднені світлини жіночого комплекту з високими вирізами на стегнах назвали занадто відвертими. Зокрема, своє невдоволення висловили колишні та діючі спортсменки.

"Професійні спортсмени повинні мати можливість змагатися, не турбуючись про те, чи виставлена на показ інтимна частина їхнього тіла. Жіночі костюми повинні бути продуктивні. Якби цей одяг справді сприяв фізичній працездатності, його б носили чоловіки.

Це не елітна спортивна форма для легкої атлетики. Це костюм, народжений патріархальними силами, який більше не потрібен для того, щоб привернути увагу до жіночого спорту", - заявила колишня легкоатлетка Лорен Флешман.

Скільки зароблятиме Мудрик у Челсі

Боси лондонського Челсі задоволені виступами Мудрика та продовжили з ним контракт ще на рік. Таким чином, Михайло гратиме у цій команді до 2031 року. І зароблятиме пристойно.

Раніше Інформатор розповідав про те, як зіграли матчі 33-го туру Англійської Прем'єр-Ліги. Там вистачало сенсацій, а головними з них стали поразки Арсенала та Ліверпуля. А ще, гравець іспанського клубу продав свою футболку вболівальнику за пристойну суму.

А ось у цьому відео наша команда пригадала матчі збірної України з футболу в плей-оф кваліфікації на ЧС та ЧЄ. Тут все про несправедливість, дуже болючі поразки, прокляття та шалені перемоги. Якщо хочете поринути в ностальгію українського футболу, то хутчіш вмикайте та переглядайте наш огляд!