Ліга Європи: тренери Шахтаря та Марселя прокоментували результат драматичного матчу

У першому стиковому матчі Ліги Європи, який відбувся у четвер, 15 лютого, Шахтар та Марсель зіграли внічию 2:2: враженнями від поєдинку поділились головні тренери команд Маріно Пушич та Дженнаро Гаттузо

Пушич, Гаттузо
Маріно Пушич та Дженнаро Гаттузо готуватимуть свої команди до вирішальної битви

У першому матчі 1/16 Ліги Європи, який відбувся у німецькому Гамбурзі у четвер, 15 лютого, Шахтар та Марсель зіграли внічию 2:2. Французький клуб двічі вів в рахунку, але втратив перемогу у компенсований час. Враженнями від матчу поділились тренери команд Маріно Пушич та Дженнаро Гаттузо.

Події у матчі розвивались драматично. Обамеянг на 64-й хвилині вивів Марсель вперед. Через чотири хвилини Матвієнко рахунок зрівняв. Ндіає вдруге вивів Марсель вперед на 90-й хвилині. Здавалось. Перемога вже нікуди від французького клубу не подінеться. Але на 3-й компенсованій хвилині Егіналду врятував Шахтар від поразки.

В Гамбурзі дощило і газон був важким. Футболісти частенько ковзали повз м’яч і втрачали рівновагу. Ще одним фактором, який вплинув на гру, був арбітр. У першому таймі головний суддя Ерік Ламбрехт зарано дав свисток и не дав продовжити гру, а Шахтар у цей час забив. Гол звісно ж не зарахували.

Що сказав Маріно Пушич

На думку головного тренера Шахтаря Маріно Пушича стан поля вплинув на гру. Але умови однакові для обох команд. Щодо не зарахованого голу – на думку тренера арбітр помилився.

"Безумовно, поле було не ідеальним, але таким воно було і для суперника, тож… Фізично це досить важко, але що маємо, то маємо. Треба пристосовуватися до обставин та грати якомога краще, і це те, що ми робили. Щодо другого запитання про суддівство, то це очевидно, і я вже з гравцями це обговорював зараз. Я не така людина, яка любить говорити про арбітрів, бо я дуже поважаю їхню роботу, але це була очевидна помилка – це чистий гол, який мав бути в нас у першому таймі. На жаль, рішення не на нашу користь, хоча повинно було бути навпаки. Добре, що є, то є. Нам треба рухатися далі" – зауважав Пушич.

У стартовому складі Шахтаря несподівано вийшов Тарас Степаненко. Півзахисник через травму пропустив другу частину зборів. Нажаль, у матчі з Марселем капітан Шахтаря отримав пошкодження і не дограв до кінця.

"Степаненко дуже добре тренувався в перші 10 днів, а потім, на жаль, травмувався. Але пізніше він повернувся на останньому етапі тренувань. Ми завжди обговорюємо це з медичним персоналом, із самим гравцем. Тарас дуже досвідчений футболіст із сильним характером, що він також показав зараз. Так, ми мали інші варіанти, але не всі були здатні замінити його. Тому ми ухвалили це рішення, і воно було правильним. Але він мав вийти з гри раніше. Я був дуже задоволений його зусиллями та грою", - сказав наставник Шахтаря.

Зважаючи на розвиток подій у матчі нічия не найгірший результат Шахтаря. Втім все вирішиться у матчі-відповіді у Франції. Тим більше, що правило виїзного гола вже не діє.

"Іноді футбол такий. Іноді ти не отримуєш результату, на який, можливо, заслуговуєш. Але це була важка гра для обох команд, була цікава гра для глядачів. І ми однаково маємо результат. Ми заздалегідь знали, що таке протистояння не буде вирішуватися в першій грі, тож у першій частині ми отримали нічию, тому сміливо підходимо до наступного етапу. Ми показали, як добре можемо грати. Я впевнений у другому поєдинку, навіть коли ми будемо грати на виїзді з Марселем. І це чудово – грати такі матчі. Саме для цього ти стаєш футболістом, щоб грати такі матчі. Я переживав це як тренер, я знаю, що це за відчуття – грати на виїзді з Марселем. Це складна виїзна гра проти серйозного суперника, але ми готові. Ми будемо готові знову конкурувати та, звісно, будемо намагатися перемогти", - підсумував Маріно Пушич.

Що сказав Дженнаро Гаттузо

Головний тренер Марселя Дженнаро Гаттузо розчарований, що команда не втримала перемогу. Марсель не може виграти з грудня. команда навіть оновила клубний атнирекорд.

"Чому ми не змогли втримати результат? Я не знаю, чому ми не можемо виграти. Ми можемо продовжувати говорити про захист із трьома, чотирма, п'ятьма захисниками, але питання не в цьому. Важко пережити такий нокаут.

Ми працюємо, намагаємося вдосконалюватись. Наразі нам потрібно зосередитися на наступному матчі. Також на нас чекає гра матч-відповідь з Шахтарем.

Такий результат... тож мені гірко. Це психологічно складно. Чи слід було прийти сюди із самовдоволеною посмішкою та позитивом? Ми були дуже близькими до перемоги, але втратили її. Я не можу прийти сюди з посмішкою. Ми нарешті могли виграти після п'яти матчів без перемог, але після цього нокауту ми знову відчуваємо розчарування", – розповів Дженнаро Гаттузо.

Матч-відповідь відбудеться у четвер, 22 лютого у Франції. Початок зустрічі о 22:00 за Києвом. Інформатор проведе текстову онлайн-трансляцію поєдинку.