В УАФ визнали, що Росія може обстріляти ракетами фінал Кубка України Ворскла - Шахтар

УАФ внесла доповнення в регламент фінального матчу Кубка України сезону-2023/24: якщо оголошена під час поєдинку повітряна тривога триватиме більше 30 хвилин, матч дограватимуть наступного дня

Шахтар, Ворскла
У битві за Кубок України зійдуться Шахтар та Ворскла

Українська асоціація футболу розробила правила проведення фінального матчу розіграшу кубка України сезону-2023/24. У поєдинку за трофей 15 травня зійдуться Шахтар та Ворскла. Якщо під час матчу оголосять повітряну тривогу і вона триватиме більше 30 хвилин, то поєдинок дограватимуть наступного дня.

Футбольний сезон в Україні проходить у важких умовах. Матчі часто перериваються через сигнали повітряної тривоги. А деякі поєдинки – і по декілька разів.

Під час повітряної тривоги гравці, арбітри, технічний персонал та глядачі залишають стадіон та спускаються в укриття. Через це відвідувати поєдинки дозволено обмеженій кількості вболівальників. Вона залежить від місткості укриттів поруч зі стадіоном.

Фінальний матч за Кубок України пройде на стадіоні "Авангард" у місті Рівне 15 травня. Початок зустрічі о 19:00. За рішенням обласної військової адміністрації міста Рівне фінал Кубка України зможуть відвідати 2 500 глядачів.

Кожному з вболівальників при вході на стадіон будуть вдягати на руку браслет. Це дозволить повернутись на трибуни після закінчення повітряної тривоги. В разі, якщо небезпека триватиме більше ніж 30 хвилин, матч дограватимуть наступного дня.

"У разі повітряної тривоги матч переривається, усі вболівальники йдуть в укриття. Якщо тривога закінчиться протягом 30-ти хвилин, уболівальники зможуть повернутися на трибуни, пред’явивши браслет на руці стюардам. Якщо тривога триватиме понад 30 хвилин, матч буде перенесено на наступний день. Уболівальникам необхідно зберегти браслет та квиток у разі, якщо вони збираються відвідати перенесений матч", - йдеться у заяві УАФ.

Як придбати квиток на фінал Кубка України

Продаж квитків розпочався 1 травня. Придбати перепустку на матч можна на сайті kasa.in.ua. При цьому діє низка умов та обмежень.

Умови продажу:

• одна особа може придбати не більше чотирьох квитків;
  • перед здійсненням процедури оплати вболівальник обирає, отримати квитки в електронному вигляді, забрати в касі Рівненського міського будинку культури (МБК) або отримати їх доставкою на відділення "Нової пошти";
  • уболівальник купує квиток на певний сектор, ряд, місце;
  • квитки обміну та поверненню не підлягають;
  • паралельно з онлайн-продажем продаж квитків також буде відбуватися в касах МБК;
  • квитки будуть електронні та паперові (якщо купувати чи забирати їх у касах МБК);
  • при втраті квитка дублікат не видається, а кошти не повертаються;
  • у разі виникнення проблем із доступом на стадіон потрібно звернутися в організовані в день матчу сервіс-центри. При зверненні до сервіс-центру при собі обов’язково необхідно мати документ, що посвідчує особу, та свій квиток.

Раніше Інформатор повідомляв, що Боруссія перемогла ПСЖ у півфінальному матчі Ліги чемпіонів. Матч закінчився 1:0 на користь німецького клубу. Завдяки цій перемозі Німеччину у наступному сезоні ЛЧ представлятимуть два клуби.

Також ми розповідали, що Андрій Лунін близький до продовження контракту з Реалом. Переговори українського голкіпера з клубом перебувають на вирішальній стадії. Нинішній контракт добігає кінця у 2025 році.

А ось у цьому відео Інформатор розповів про іноземних тренерів, які в різні часи працювали з українськими клубами. За 33 роки їх було чимало і ми створили хіт-парад найкращих з них. Долучайтесь до перегляду відео та пропонуйте свій варіант у коментарях.