Динамо з голом дебютанта розгромило Верес

В перенесеному матчі 5-го туру УПЛ Динамо Київ здолало Верес з рахунком - 3:0, гра пройшла 1 травня, в столиці на стадіоні імені Валерія Лобановського

Динамо, Матвій Пономаренко
Матвій Пономаренко забив дебютний гол в УПЛ. Фото: ФК Динамо

В перенесеній грі 5-го туру української Прем'єр-ліги Динамо Київ перемогло Верес Рівне з рахунком - 3:0. Поєдинок відбувся 1 травня, в Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського. Молодий динамівець Матвій Пономаренко забив перший гол в УПЛ.

Динамо спокійно здолало суперників

Динамівці відразу взяли ініціативу в матчі до своїх ніг. Верес виставив потужний захисний блок та намагався вибігати в контратаки. Незважаючи на це, кияни відзначилися на 40-й хвилині, легендарний Ярмоленко вміло зіграв на добиванні після удару Бражка.

В другому таймі ситуація особливо не змінилася. Верес трішки більше намагався виходити вперед, але підопічні Шовковського продовжували контролювати гру. Всі питання щодо переможця були зняті на 80-й хвилині, коли дебютним голом в УПЛ відзначився Пономаренко. А вже за декілька хвилин влетів і третій м'яч у ворота Вереса, після гарної комбінації забив Шепелєв.

• Динамо - Верес 3:0

Голи: Ярмоленко (40), Пономаренко (80), Шепелєв (84).

Динамо: Бущан - Караваєв, Попов, Михавко (Сирота, 46), Дубінчак - Бражко - Волошин, Ярмоленко (Шепелєв, 65), Буяльський (Царенко, 86), Кабаєв (Беніто, 86) - Ванат (Пономаренко, 75).

Верес: Ющишин - Гакман, Мельник, Вовченко, Сміян - Банада, Кльоц (Кучеров, 67) - Шастал (Дахновський, 46), Кухарук (Кучеренко, 68), Шарай (Шестаков, 70) - Гайдучик (Світюха, 78).

Попереджені: Ванат (74) - Кучеренко (75).

Шовковський прокоментував перемогу над Вересом

Після перемоги головний тренер Динамо Олександр Шовковський поділився враженням від гри. Тренер привітав фанатів з важливою перемогою. А також відзначив насичену оборону Вереса, яку кияни все ж змогли зламати.

"По-перше, вітаю наших фанів із перемогою. По-друге, ми розуміли, що буде непроста гра, ми знали, що суперник гратиме від оборони, і її треба буде зламувати. Вони сіли повністю на свою половину поля. Ми шукали моменти, але нам треба було швидко працювати з м'ячем, проводити флангові атаки. Однак, на жаль, не було у нас першого пасу, тому я і зробив заміну, щоб використати сильні якості Сироти, який може віддати першу передачу. Також ми чудово розуміли, що коли заб'ємо, гра зміниться одразу. В принципі так і вийшло", - розповів Шовковський.

Нагадаємо, що Динамо продовжує боротьбу з Шахтарем за золото УПЛ. Підопічні Шовковського посідають другу сходинку - 60 балів, 26 матчів. Водночас "гірники" очолюють турнірну таблицю - 64 пункти, 26 поєдинків

Інформатор розповів про найкращих іноземних тренерів в УПЛ

У різні роки у чемпіонаті України з футболу працювали іноземні тренери. За 33 роки їх було чимало. Тому у цьому відео ми вирішили створити хіт-парад найкращих з них. Запрошуємо вас до перегляду!

Раніше Інформатор розповідав, що колишній гравець Динамо Віталій Миколенко вже не зіграє за Евертон у поточному сезоні. Також ми повідомляли, що Вінісіус врятував Реал від ганьби у першому півфіналі ЛЧ проти Баварії. Жуніор приніс команді нічию.