Динамо спромоглося на пента-трик в золотих перегонах за Шахтарем

У Києві завершився матч 27-го туру УПЛ, який прошов 5 травня на стадіоні імені Валерія Лобановського, Динамо Київ перемогло Колос Ковалівку з рахунком - 5:0

Динамо, Колос
Динамо розгромило Колос. Фото: ФК Динамо

Динамо здолало Колос з рахунком 5:0 у матчі 27-го туру чемпіонату України з футболу. Матч пройшов 5 травня, на стадіоні імені Валерія Лобановського. На початку другого тайму кияни забили три голи за 5 хвилин.

Динамо відклало розгром на другу половину

Попри те що рахунок у грі вийшов розгромним, в першому таймі голів не було. Кияни домінували, але "хлібороби" з Коваліки змогли залишити свої ворота "сухими". Однак у другій половині підопічних Шовковського, як то кажуть, "прорвало".

Вже на 48-й хвилині Бондаренко відзначився автоголом. Далі на 51-й хвилині за справу взявся легендарний Ярмоленко, який гарно пробив у нижній лівий кут. Ще за хвилину відзначився Буяльський.

Втім, на цьому злива голів у ворота Колоса не закінчилася. На 68-й взяття воріт оформив Кабаєв, Владислав після чудової передачі розстріляв ворота суперників. Останній гол на 71-й хвилині після чергового провалу захисту Колоса забив Волошин.

• Динамо - Колос 5:0

Голи: Бондаренко, 48 (авт.), Ярмоленко, 51, Буяльський, 52, Кабаєв, 68, Волошин, 71.

Динамо Київ: Бущан - Вівчаренко, Дячук, Попов, Караваєв - Бражко (Беніто, 85) - Кабаєв (Пономаренко, 73), Буяльський (Андрієвський, 73), Шапаренко (Шепелєв, 72), Волошин (Діалло, 78) – Ярмоленко.

Запасні: Нещерет, Моргун, Малиш, Михавко, Сирота, Царенко, Дубінчак.

Колос: Фесюн - Цуріков (Ємець, 84), Чорноморець, Бондаренко, Бурда - Топалов (Салабай, 60), Оріховський (Мілько, 60), Демченко, Ільїн – Безбородько (Рангел, 60), Велетень (Гусол, 84).

Запасні: Горох, Мисак, Кукош, Гончаренко, Криворучко, Паулаускас.

Шовковський дав коментар після гри

Після перемоги головний тренер киян Олександр Шовковський дав коментар. Він зазначив, що в його гравців було розуміння, що перший забитий гол змінить всю гру. Так воно і сталося.

"Ми розуміли, що наш єдиний забитий гол змінить всю гру. Так і сталося. В нас проявилася реалізація, цього нам не вистачало раніше. Ми розбирали суперника та були готові. В першому таймі ми входили в гру", - розповів Шовковський.

Нагадаємо, що Динамо та Шахтар продовжують змагатися за золото УПЛ. Кияни здобули - 63 бали за 27 матчів. "Гірники" мають - 64 бали за 26 поєдинків. Додамо, що 5 травня, о 18:00 Шахтар зіграє проти Чорноморця.

Інформатор обрав найліпших тренерів-іноземців в історії УПЛ

А ось тут колектив Інформатора розповів про найкращих та найвідоміших іноземних тренерів в історії українського чемпіонату з футболу. А їх було чимало, особливо виділяється Луческу, який працював на чолі принципових суперників - в Шахтарі та Динамо. Якщо хочете дізнатися про наш рейтинг коучів та посперечатися з ним переглядайте та коментуйте відео нижче.

Раніше Інформатор розповідав, що родина Марадони вимагає викопати його тіло та перепоховати. До того ж, лікар покійного Марадони знаходиться під слідством. Також ми повідомляли, що Карло Анчелотті перевершив тренера Реала, який тричі поспіль вигравав ЛЧ.