Довбик продовжує гольову серію та йде у відрив від зірки Реала

В 33-му турі Ла Ліги Жирона здолала Лас-Пальмас - 2:0, гра пройшла в суботу, 27 квітня, Артем Довбик відзначився голом та продовжує очолювати таблицю бомбардирів чемпіонату Іспанії

Артем Довбик, Жирона
Довбик забив з пенальті. Фото: ФК Жирона

В поєдинку 33-го туру чемпіоната Іспанії каталонська Жирона перемогла Лас-Пальмас - 2:0. Артем Довбик відзначився взяттям воріт. Український форвард очолює гонку бомбардирів Ла Ліги та має гандикап над зіркою Реала Беллінгемом.

Довбик двічі не помиляється

Жирона звісно що була фаворитом у грі. І гравці відразу почали це демонструвати за допомогою гострих атак. Вже на 26-й хвилині Жирона заробила пенальті, бив Довбик - не забив, але на добиванні влучно зіграв Лопес та відкрив рахунок у грі.

У другому таймі Довбик реабілітувався та забив одинадцятиметровий на 57-й хвилині. Зрештою, цього вистачило для перемоги - 0:2. Інший українець Жирони Віктор Циганков вийшов на поле на 70-й хвилині.

"Ця перемога надважлива для досягнення нашої мети - Ліги чемпіонів. Потрапити в ЛЧ - це мрія для всіх нас. Поєдинок був важким, бо газон був у жахливому стані. У нас було багато труднощів з володінням м’яча і це викликало дискомфорт, і втрати, але ми виконали велику роботу сьогодні. Я щасливий за перемогу на виїзді", - сказав тренер Жирони Мічел.

• Лас-Пальмас - Жирона 0:2

Голи: Лопес (26), Довбик (57пен.).

Жирона стала на один щабель з іспанськими грандами

Після перемоги над Лас-Пальмасом в активі Жирони 71 бал та 2 місце в Ла Лізі. Підопічні Мічела випереджають на 1 бал Барселону, яка має гру в запасі. За інформацією статистичного порталу Opta, Жирона стала 4 командою в історії Ла Ліги, яка змогла набрати 71 пункт за 33 гри. Раніше це змогли зробити гранди іспанського футболу - Реал, Барселона та Атлетіко.

Українець пішов у відрив в гонці бомбардирів Ла Ліги

У матчі з Лас-Пальмасом Довбик забив 19-й гол в чемпіонаті Іспанії. Українець випереджає зіркового Беллінгема, який посідає другу сходинку (17 голів). Артем мчить до звання найкращого бомбардира.