Вистраждана перемога лідера та розгром чемпіона: огляд 19 туру Серії А

Сергій Турчак

Наполі зазнав розгромної поразки від Торіно

В Італії пройшли матчі дев’ятнадцятого туру Серії А. Лідер турнірної таблиці Інтер вирвав перемогу у компенсований час. Траоре забив дебютний м’яч за Мілан у Серії А.

Поєдинки дев’ятнадцятого туру Серії А проходили 5, 6 та 7 січня. Тренер Роми Жозе Моуріньо заробив чергове вилучення. Ювентус у матчі з аутсайдером забив переможний м’яч на 90+1-й хвилині.

Болонья - Дженоа 1:1

Відкривали ігрову програму туру Болонья та Дженоа. Гості відкрили рахунок на 20-й хвилині. Гудмундссон бив-подавав зі штрафного і м’яч влетів у правий кут так нікого і не зачепивши на своєму шляху.

Болонья створила достатньо моментів, але забити змогла лише у компенсований час. Після кутового на 90+5-й хвилині Де Сільвестрі вгатив м’яч під поперечину. Руслан Маліновський вийшов у стартовому складі Дженоа і відіграв весь матч.

• Болонья - Дженоа 1:1;
    Голи: Де Сільвестрі, 90+5 - Гудмундссон, 20.

Інтер - Верона 2:1

Господарі вийшли вперед на 13-й хвилині. Мартінес отримав передачу в штрафному майданчику і в дотик пробив у правий нижній кут. Відігралась Верона завдяки вдалій заміні. Анрі через хвилину після свого виходу на поле зрівняв рахунок.

Справжня драма розігралась в компенсований час. На 4-й компенсованій хвилині Фраттезі вивів Інтер вперед, зігравши на добиванні. Лазович отримав червону за неспортивну поведінку та залишив Верону у меншості. Гості все одно могли врятуватись від поразки, але Анрі з одинадцятиметрової позначки пробив у штангу.

• Інтер - Верона 2:1;
    Голи: Мартінес, 13, Фраттезі, 90+4 - Анрі, 74.

Фрозіноне - Монца 2:3

Монца у першому таймі забезпечила собі перевагу у два м’ячі. А після автоголу Суле на 55-й хвилині рахунок взагалі став 0:3. Фрозіноне прокинувся і відіграв два голи, але поразки уникнути не зміг. Суле частково реабілітувався, реалізувавши пенальті.

• Фрозіноне - Монца 2:3;
    Голи: Харруї, 56, Суле, 76 (з пенальті) - Мота, 18, Карбоні, 45, Суле, 55 (автогол).

Лечче - Кальярі 1:1

Команди розійшлися миром, завершивши матч результативною нічиєю. На гол Жандре після подачі з кутового Кальярі у другому таймі відповів влучним ударом Орістаніо.

• Лечче - Кальярі 1:1;
    Голи: Жандре, 31 - Орістаніо, 68.

Сассуоло - Фіорентина 1:0

Господарі швидко повели в рахунку. Пінамонті з району одинадцятиметрової позначки замкнув простріл з лівого флангу. Фіорентина взяла м’яч під контроль і напрацювала на xG 1.13, але забити так і не змогла.

• Сассуоло - Фіорентина 1:0;
    Гол: Пінамонті, 9.

Емполі - Мілан 0:3

Український легіонер Емполі Віктор Коваленко пропускав матч через травму. Мілан же доволі легко розібрався із суперником. Лофтус-Чік та Жиру у першому таймі зробили комфортну перевагу, а Траоре в кінці поєдинку остаточно добив Емполі. Для 19-річного івуарійця цей гол став першим за Мілан у чемпіонаті Італії.

• Емполі - Мілан 0:3;
    Голи: Лофтус-Чік, 11, Жиру, 31 (з пенальті), Траоре, 88.

Удінезе - Лаціо 1:2

Гості вийшли вперед на 12-й хвилині. Пеллігріні діагональним ударом зі штрафного низом спрямував м’яч у лівий кут. Удінезе відігрався на 59-й хвилині. Волас переправив у ворота Ліціо подачу зі штрафного з правого флангу. Перемогу Лаціо приніс Весіно, закінчивши стрімку атаку ударом під ліву штангу. Для Лаціо ця перемога стала третьою поспіль.

• Удінезе - Лаціо 1:2;
    Голи: Волас, 59 - Пеллігріні, 12, Весіно, 76.

Торіно - Наполі 3:0

Нерви своїх вболівальників продовжує випробовувати Наполі. На цей раз чемпіон минулого сезону з великим рахунком програв Торіно. Господарі забили наприкінці першого тайму, а на початку другої половини зустрічі отримали чисельну перевагу.

Маццоккі, який вийшов на заміну у перерві, на 49-й хвилині грубо порушив правила та заробив вилучення. Арбітр спочатку дав гравцю Наполі жовту картку, але після перегляду повтору змінив рішення на більш жорстке.

Торіно швидко скористувався перевагою в одного гравця. На 52-й хвилині Влашич ударом з-за меж штрафного майданчика вразив лівий нижній кут. Ну а Буонджорно на 66-й хвилині остаточно зняв всі питання про переможця матчу.

• Торіно - Наполі 3:0;
    Голи: Санабрія, 43, Влашич, 52, Буонджорно, 66.

Салернітана - Ювентус 1:2

Салернітана та Ювентус зустрічались вдруге за тиждень. У матчі Кубка Італії, який відбувся 4 січня, Ювентус розгромив суперника з рахунком 6:1.

Поєдинок чемпіонату Італії склався для туринського клубу набагато важче. Ювентус програв перший тайм, а перемогу над аутсайдером зміг вирвати лише у компенсований час. Салернітана з 53-ї хвилини грала у меншості.

• Салернітана - Ювентус 1:2;
    Голи: Маджоре, 39 - Ілінг-Джуніор, 65, Влахович, 90+1.

Рома - Аталанта 1:1

Закривав тур поєдинок у Римі. Рома зустрічалась з Аталантою – своїм конкурентом у боротьбі за зону Ліги чемпіонів.

Аталанта вийшла вперед вже на восьмій хвилині. Копмейнерс з лінії воротарського майданчика головою замкнув навіс з правого флангу. Господарі відігрались ще до перерви. Дібала реалізував пенальті, призначений за фол проти Карсдорпа.

Надалі Рома володіла перевагою, але рахунок так і не змінився. Тренер Роми Жозе Моуріньо перед перервою заробив попередження, а у компенсований до другого тайму час побачив перед собою червону картку. Матч Роми проти Мілана у наступному турі португальський фахівець спостерігатиме з трибун.

• Рома - Аталанта 1:1;
    Голи: Дібала, 39 (з пенальті) - Копмейнерс, 8.

Турнірне становище

Відрив у два очки між Інтером та Ювентусом зберігся. Лаціо вийшов на сьоме місце, випередивши Рому та Наполі.

Турнірна таблиця

Поєдинки двадцятого туру відбудуться 13, 14, 15 та 16 січня. Серед інших можна виділити матч Мілан – Рома.