Фоден розповів про секрет Ман Сіті у матчі з Брайтоном

Манчестер Сіті у матчі 29-го туру АПЛ у четвер, 25 квітня з рахунком 4:0 розгромив Брайтон: дублем відзначився Філ Фоден

Філ Фоден
Філ Фоден двічі вразив ворота Брайтона

Півзахисник Манчестер Сіті Філ Фоден забив два м’ячі у ворота Брайтона і розкрив секрет своєї результативності. Матч 29-го туру АПЛ відбувся у четвер, 25 квітня, і закінчився перемогою Манчестер Сіті з рахунком 4:0. Манчестер Сіті обійшов Ліверпуль і у чемпіонській гонці наблизився до Арсенала.

У матчі з Брайтоном Манчестер Сіті відкрив рахунок на 17-й хвилині. Вокер прийняв пас від Фодена та виконав подачу, а Де Брюйне головою переправив м’яч у сітку. Це був 68-й гол бельгійця в 255-му матчі АПЛ. І лише перший, забитий головою.

Потім дублем відзначився Фоден. На 26-й хвилині після його удару зі штрафного м’яч влетів у ворота рикошетом від Гросса. А на 34-й хвилині Фоден підібрав відскок та пробив у лівий нижній кут. Довершив розгром Брайтона на 62-й хвилині Альварес.

• Брайтон – Манчестер Сіті 0:4;
    Голи: Де Брюйне, 17, Фоден, 26, 34, Альварес, 62.

Брайтон: Стіл, Велтман (Оффіа, 46), Данк, ван Хекке, Барко, Лаллана (Аденгра, 46), Гросс, Модер (Ігор Жуліо, 56), Балеба, Велбек (О’Махоні, 75), Жоао Педро.

Манчестер Сіті: Едерсон, Уокер (Льюїс, 79), Аке, Аканджі, Гвардіол, Бернарду Сілва (Доку, 78), Фоден (Гріліш, 71), Ковачич, де Брюйне (Матеуш Нунеш, 72), Родрі (Серхіо Гомес, 79), Альварес.

"Я віддаю належне команді, бо знаю, якому супернику ми протистояли. Цього сезону Брайтон втратив багатьох гравців. І навіть незважаючи на це, вони грають сильно і ніколи не здаються, вони продовжуватимуть це робити.

Але це добрий результат для нас, дуже добрий. Ми забили чотири голи, це головне. Гравці зробили це дуже чудово.

Залишилося п'ять ігор, знаємо, що команди йдуть дуже щільно. Ми маємо виграти кожен із цих матчів. З кожною грою ми стаємо все ближчими до чемпіонського титулу", - сказав після матчу головний тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола.

Фоден розкрив секрет своєї результативності

Другий м’яч у ворота Брайтона став для Фодена 50-м в АПЛ. Фоден став лише третім гравцем, який подолав позначку 50 забитих м’ячів під керівництвом Гвардіоли у віці 23 років або молодше. Інші два – це Ліонель Мессі та Ерлінг Холанд. Сам Фоден вважає, що став багато забивати, бо почав грати на позиції ближче до центру, повідомляє Goal.

"Я завжди говорив, що бачу себе в центрі. Цього року я перейшов всередину, і це мені дуже допомогло. Мені подобається в середині. Це те, де я хочу бути. Зараз я просто насолоджуюся своїм футболом і граю зі свободою", - розповів півзахисник.

Відзначив Філ Фоден і свого партнера по команді Кевіна Де Брюйне:

"Думаю, що коли Де Брюйне у своїй найкращій формі - він найкращий гравець Прем'єр-ліги. Гра в півзахисті з такими футболістами, як Кевін, безумовно дуже мені допомагає", - зазначив Фоден.

Раніше Інформатор повідомляв, що неподалік від стадіону Майнца знайшли 500-кілограмову авіабомбу часів Другої світової війни. Небезпечну знахідку мають знешкодити 26 квітня. А 28 квітня на стадіоні відбудеться матч 31-го туру Бундесліги Майнц – Кельн.

Також ми розповідали, що тренера Челсі Маурісіо Почеттіно можуть звільнити по завершенню сезону. Босів клубу обурила поразка від Арсенала з рахунком 0:5. До того ж Челсі перебуває у середині турнірної таблиці.

А ось у цьому відео Інформатор розповів про найвідоміших футболістів з номером "10" на спині у історії Шахтаря за часів незалежності України. Під десятим номером у Шахтарі грали і відомі легіонери і зіркові українці. Ми розкажемо і про легендарних, і про скандальних футболістів. Всі вони залишили свій слід в українському футболі. Приєднуйтесь до перегляду та діліться своїми враженнями у коментарях.